Prieš porą mėnesių prasidėjusi informavimo akcija apie naują JAV kompanijos “Guardian Software” programinę įrangą, leidžiančią sekti kompiuterio panaudojimą, davė pirmuosius rezultatus.

Oficialus “Guardian Software” atstovas Lietuvoje sulaukė nemažai padėkų iš savo klientų. Labiausiai džiugina tai, kad vienos didelės Lietuvos bendrovės vadovas programinės įrangos “Guardian Monitor” dėka išaiškino komercinės paslapties išdavystę. Vieno darbuotojo kompiuteryje įdiegta programinė įranga leido nustatyti, jog bendrovės departamento vadovas, gaunantis slaptą verslo informaciją, perduodavo ją konkurentų įmonei.

Kaip teigė šios bendrovės vadovas, jau seniai buvo kilę įtarimų, jog nauji rinkodaros sumanymai yra perimami konkurentų. Įdiegus darbuotojų kompiuteriuose “Guardian Monitor” programinę įrangą, paaiškėjo, jog naujų bendrovės sumanymų planai ir aprašymai elektroniniu paštu buvo siunčiami pagrindinės konkuruojančios bendrovės rinkodaros specialistui.

Šios gana didelės kompanijos vadovas džiaugiasi “Guardian Monitor”
programinės įrangos privalumais ir, išsiaiškinęs informaciją nutekinančius darbuotojus, tikisi toliau sėkmingai plėtoti savo verslą.

Šiuo metu jau daugiau nei 20 Lietuvos kompanijų naudojasi “Guardian Monitor” programine įranga. Ši kompiuterio programa, suteikianti galimybę sekti kompiuterio darbą, yra skirta verslo ar asmeninių santykių apsaugai.

“Guardian Monitor” platinama tik internetu, užsisakant ją tiesiogiai iš JAV kompanijos, gaminančios šį produktą.

http://www.guardiansoftware.lt

Views All Time
Views All Time
2316
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!