Vaiduokliai, tai nera nepaaiskinamas dalykas, tiesog dabar dar sunku tai paaiskinti. Juk kazkada zmones netikejo kad Zeme apvali. Nenoredamas nukrypti i sali papasakosiu keleta istoriju (didzioji dauguma tu istoriju yra is knygu). Tikiuosi jums jos patiks. Pirmiausia noreciau jus supazindinti su vaiduokliu rusimis.
Vaduokliai buna įvairūs,vieni pavojingiausių yra poltergeistai- šėlstantys ir įtūžę vaiduokliai.
Vaiduoklių būna ir tokių, kurie tiesiog klaidžioja, nes nesupranta, kad jie jau mirę. Bet pasitaiko ir kerštingų vaiduoklių, kurie grįžta atkeršyti savo žudikams. Kai kurie vaiduokliai vaidenasi, norėdami pasakyti, kas juos nužudė. Tokie vaiduokliai dažniausiai apsireiškia per sapnus. Tikriausiai taip buvo daug kam, kai susapnuoji kokį nors žmogų su tavim atsisveikinant, o po kiek laiko sužinai, kad jis ką tik mirė. Bet kartais nebūna paaiškinimų, kodėl miręs žmogus vaidenasi, jeigu jo niekas nenužudė ir su jo mirtim visi susitaikė.
Štai viena istorija (jeigu kam įdomu ji iš knygos “mirties paslaptys”).

Važiavęs iš turgaus ir pakliuvęs netyčia į partizanų ir sribų susišaudymą, valstietis buvo nušautas paklydelės kulkos. Arklys pats parvežė į namus vežime gulintį negyvą šeimininką.  Po laidotuvių praėjus vos kelioms dienoms, namiškiai ėmė girdėti keistus garsus: lėtus žingsnius, atrodo, tokius pažystamus, girdėtus, varstomų durų girgždėjimą, kopečių, pastatytų priemenėje, braškėjimą. Girdėjo ir tomis kopėčiomis kažką lipant, ant aukšto vaikščiojant, tvarto ir kluono duris darinėjant. Labai keistai tokiais momentais elgėsi šuo. Pririštas prie tvarto, nei iš šio, nei iš to imdavo inkšti, šokinėti vizgindamas uodegą- tarsi meilindamasis kažkam nematomam… “gaspadorius atėjo,- pašnibždomis sakė motina nemiegantiems, šių garsų besiklausantiem svaikams.- Ūkį apžiūri…” Nepadėjo nei maldos, nei pakartotinai užpirktos gedulingos mišios. “Be išpažinties, be nuodemių atleidimo mirė…”- dūsavo motina. Galų gale vieną vakarą mirusiojo sūnus, jau subrendes, bet nelabai rimtas bernas- megdavo ir alučio, ir naminukės patraukti, ir patriukšmauti- neiškentė: “Ko tau čia reikia, tėvai? Ko čia ieškai, ko vaikštai, ko ramybės neduodi visiems?!”- šušūktelėjo garsiai. Mat buvo ką tik gryžias iš vakarėlio, kiek įkaušęs. Atsakymas buvo staiga oru prašvilpęs ir į sieną tie vaikinuko galva atsitrenkęs plaktukas.

Dažniausiai vaiduokliai vaidenasi tol, kol būna išpildytas jų noras, bet kartais tai būna neįmanoma, vien dėl to, jog niekas nežino, ko jis nori arba tiesiog jis nepasirodo. Taip atsitiko ir šį kartą…

Gyveno tokia daktarė, kuri darydavo abortus tik tiems žmonėms, kurie jai sumokėdavo. Ji labai prasigyveno- buvo turtinga. Po to ji mirė. Tada jos bute apsigyveno vienas vyras. Kartą jis grįžo namo ir užrakino duris. Ryte jas rado atrakintas. “Tikriausiai pamiršau užrakinti”,- pagalvojo jis, bet taip nutiko ir antrą, ir triačią, ir ketvirtą dieną. Vakare grįžta namo, užrakina duris, o ryte randa jas atrakintas ir tai dar ne viskas. Vaiduoklis arba vaiduokliai užpūtinėja žvakes ir panašiai. Vyras neapsikentęs palieka butą.

Nežinau, kaip buvo toliau, bet vieną tikrai žinau. Ten kažkas buvo, ne, tai nebuvo išdykaujantys vaikai, norintys paerzinti kaimyną. Ten buvo kažkas rimčiau, gal poltergeistas, gal tik šiaip koks vaiduoklis, o gal piktoji dvasia, nežinau- tokie dalykai nepaaiškinami. Gal veliau, po penkiasdešimties- šimto metų, mes suprasim, kas yra vaiduokliai.

Ištikrūjų vaiduokliai labai baikštūs. Silpnutis garselis ir jie išnyksta, bet patariu nemedžiot vaiduoklių, nes įpykę jie gali pridaryti daug žalos jūsų daiktams ir jums.

Jeigu labai bijote vaiduoklių štai kelios priemonės apsisaugot nuo jų:
1.Pasidėti šluota prie slenksčio arba po pagalve.
2.Sidabrinis kryžius arba tiesio turėti namie sidabro.
3.Peržegnoti orą jis apgins nuo blogo.

Views All Time
Views All Time
2201
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!