Šiandien RSA Security kompanija pristatė planus sukurti ir suderinti naujos technologijos standartus. Ši technologija leis iš esmės sumažinti vartotojų daugkartiniam slaptažodžių, suteikiančių priėjimą prie tinklo resursų ir programų, įvedimui gaištamą laiką, be to, tuo pat metu turėtų padidinti vartotojų autentifikacijos ir autorizacijos patikimumą.

Neseniai San-Franciske (JAV) vykusioje kasmetinėje informacinei saugai skirtoje RSA 2005 konferencijoje RSA Security bendram aptarimui ir suderinimui su tarptautiniais standartais ir normomis pristatė 5 technines specifikacijas. Taip pat patvirtinta, kad šiuo metu kuriama ir šeštoji specifikacija.

„Vienkartinės registracijos arba vienkartinio slaptažodžio – vieno vartotojo technologija žymiai patikimesnė, negu įprastiniai slaptažodžiai, nes įsilaužėliai negalės pakartotinai naudotis vartotojo duomenimis“, – teigia RSA.

RSA iniciatyvą jau palaiko svarbiausi pasaulio PĮ gamintojai – Check Point, Cisco, Juniper Networks, Adobe ir Microsoft korporacija.

„Tokių procedūrų ir metodų standartizacija leis maksimaliai efektyviai kurti programų ir verslo sprendimų apsaugos priemones, be to, standartizacijos dėka galėsime būti tikri, kad šios technologijos visame pasaulyje bus taikomos vienodai“, – kalbėjo Viktoras Čengas (Victor Chang), RSA Security viceprezidentas.

Kompanija patvirtino, kad neplanuoja patentuoti šios technologijos, nes tai smarkiai apsunkintų naujovės diegimą PĮ kūrėjų tarpe.

“RSA Security laikosi atvirų specifikacijų, įgalinančių vienkartinės registracijos ir autorizacijos technologiją, be to, mes planuojame teikti pagalbą ir konsultuoti PĮ kūrimo lyderius, kuriančius vienkartinės registracijos technologiją, taikomą visai koporacinei aplinkai“, – pasakė Polas Vainštainas (Paul Weinstein), Check Point kompanijos viceprezidentas.

Views All Time
Views All Time
3082
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!