Nežinojimas ir nemokėjimas nustatyti ir pastebėti žvaigždžių įtaką dar nepakakankama priežastis tai neigti.

Pagaliau mokslas pradeda pastebėti kosminius įstatymus. Mokslininkai vis dažniau pripažįsta, kad žvaigždės įtakoja žmogaus gyvenimą. Žinoma, abejones vis dar kelia tai, kad atlikus net labai tikslius apskaičiavimus, dažnai gaunami netikslūs rezultatai. Todėl sukyla dvejonės. Atsiranda teigiančių, kad astrologija jau pasenęs mokslas ir nebeatitinka šių dienų reikalavimų. Tvirtinama, kad senovės paskaičiavimai neturi jokio pagrindo. Kaip visur ir visada žmonės trokšta tik sėkmės. Kartais tas troškimas toks didelis, kad paslepia netikslumų priežastis. O vertėtų susimąstyti, iš kur gali atsirasti tie nukrypimai. Nekreipiamas dėmesys į sunkius, užterštus atmosferos sluoksnius, dengiančius planetą. Skverbdamiesi pro tokią užterštą, prisotintą atmosferą cheminiai spinduliai išsikreipia. Gal dėl to ir atsiranda išvadų sąlygiškumas? Deja, šis reiškinys pastebimas beveik visose srityse, kur nagrinėjami tik fiziniai reiškiniai ir pamirštama dvasia.

Ateis laikas, kai bus sukurti aparatai, kurie leis moksliškai ir be klaidų nustatyti žvaigždžių spindulių charakterį, savybes ir poveikį žmogui. Šis išradimų laikotarpis visiškai sutaps su atsiradusiu noru išsiaiškinti tikrąją reiškinių esmę, gerokai besiskiriančią nuo žinomos esamu momentu. Tada žmonija patikės, kad supančioje erdvėje tiesiog knibždėte knibžda gyvybė, kad nėra nei vienos planetos, nei vienos žvaigždės, kurioje ji neegzistų.

Astrologija – senovinis mokslas. Jo studijavimas leidžia išskaičiuoti ne tik atskiro žmogaus ar įvykio laikotarpį, bet ir rasių, tautų išsidėstymą planetoje; jų vystymąsi, klestėjimą ir žlugimą. Astrologija taip pat gali numatyti ir gimstančios naujos rasės charakterį. Tai subtilus mokslas, pilnas įvairiausių niuansų ir jį suvokti gali padėti tik tikrasis žinojimas ir visiškas atsidavimas mokslui.

Erdvė persunkta įvairiausiomis vibracijomis, kurių poveikį patiria be išimties visi žmonės. Vienas ryškiausių ir pripažintų poveikių – tai Žemės palydovo Mėnulio poveikis, kuris sustiprėja per pilnatį. Žmonės vaikšto miegodami. Jie vadinami lunatikais.

Gimimo momentu ant žmogaus kūno sustingsta dangus – kiekviena kūno dalelė užfiksuoja to momento planetų išsidėstymą. Žmogaus mikrokosmas visą likusį gyvenimą reaguoja į pasikeitimus erdvėje, į planetų ir žvaigždžių judėjimą dangaus skliautu, jų susijungimus. Žmogaus mikrokosmas reaguoja ir į kometas, meteorus, kosminius uraganus, planetos traukulius. Taip pat jis reaguoja į ugnikalnių išsiveržimus, drebėjimus, potvynius, sausras ir kitus reiškinius, kuriuos taip pat įtakoja žvaigždės danguje. Žmogaus horoskopas arba jo žvaigždėlapis parodo jo esybės schemą arba žemėlapį, kuris į aplinką reaguoja pagal praeituose gyvenimuose sukauptą patirtį ir nusistovėjusį charakterį.

Astrologija nepamainoma gydymo sistemoje. Iki šiol astrologinės žinios sėkmingai taikomos rytų šalyse. Ruošdamiesi operacijai prityrę gydytojai neužmiršta astrologinių reiškinių. Skirdami gydymą jie susipažįsta su žmogaus horoskopu, tai palengvina gydymą ir paspartina pasveikimą. Tik organizmo ir visų aplinkybių žinojimas leidžia gydytojui susekti ir padėti įveikti ligą. Galima juoktis, bet moksliškai sudarytas horoskopas padeda nustatyti ligą ir jos atsiradimo aplinkybes. Vaistų sudėtis taip pat labai svarbu, nes augalai, gyvūnai, kaip ir žmonės priklauso skirtingoms stichijoms. Reikia labai rimtai studijuoti Astrochemiją ir suprasti jos įtaigos galią.

Astrologija ir astrofizika – tai atieties mokslai.

Paruošta pagal Biespriedielnost Id., nr.214, Mir Ogniennyj Id., nr.258, 293, GAJ 6kn., nr.209

Views All Time
Views All Time
3331
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!