Įspėsiu išsyk – pirma geriau pabandyti paprastą Quake2. Tačiau jei Jūs pramokote žaisti Quake2 Internete – galite išbandyti ir vadinamą CTF modifikaciją.

Capture The Flag, išvertus iš anglų kalbos reiškia “Pačiupti vėliavą”, nors dažniausiai vartojamas būtent sutrumpinimas CTF. Žaidimas vyksta komandomis, kiekvina komanda turi vėliavą, kurią dalis komandos saugo, dalis šturmuoja kitos komandos tvirtovę ir bando pačiupti vėliavą bei atnešti į savo bazę. Sunku nusakyti visą azartą ir aistras, verdančias Quake2 CTF, todėl tiesiog paaiškinsiu, kaip paleisti CTF modifikaciją:

Pirmiausia, žinoma, reikia kažką atsisiųsti. Šįsyk tai failas q2ctf150.zip. Parsisiuntę šį failą, Quake2 direktorijoje sukurkite direktoriją CTF ir joje išpakuokite gautąjį archyvą (turbūt nereikia sakyti, jog reikėtų nau doti WinZIP ar analogišką išpakavimo programą?). Be kitų failų, archyve yra ir README.TXT, kuriame yra įvairios naudingos informacijos apie CTF.

Naujausi CTF map’ai

Prisijungę prie Interneto, Quake2 leiskite tokia komandine eilute:

quake2 +set game ctf

Prisijungimo komanda konsolėje turėtų būti tokia:

“CONNECT QUAKE.SERVERIS.LT”

Prisijungus Jums bus leista stebėti žaidimą arba galėsite pasirinkti norimą komandą ir patirti naujų įspūdžių Quake2 virtualiame pasaulyje.

Views All Time
Views All Time
2345
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!