Quake… Daugeliui šis žodis asocijuojasi su ilgomis valandomis prie kompiuterio… kartais net net ne valandomis, o paromis… Quake buvo vienas iš pirmųjų tikrų 3D grafinių žaidimų (tikras 3D – tai reiškia, kad veiksmas vyksta tikroje 3D erdvėje, o ne 2D plokštumoje kaip Doom’e, nors ir vaizduojama viskas trimate grafika).

Paskatinta didžiulės Quake sėkmės, “ID Software” sukūrė QuakeWorld – Quake papildymą, leidžiantį žaisti Quake interneto pagalba. QuakeWorld siūlo ir Omnitel. Ar norėtumėte pabandyti šį jau klasika tapusį žaidimą?

Jei dėl kažkokių priežasčių šio žaidimo dar neturite – įsigykite ir pasitreniruokite. Po to parsisiųskite quakeworld klientą (šiuo metu naujausia yra 2.30 versija) qw230.exe ir paleiskite jį. Jis suinstaliuos papildomus modulius, reikalingus žaisti internete.

Prisijunkite prie Inteneto, paleiskite failą qwcl.exe (jis atsiras Quake direktorijoje po qw230.exe paleidimo). Išsikvieskite konsolę (konsolę galima iškviesti ir vėl paslėpti, paspaudus klaviatūros klavišą [ ` ]. Jis dažniausiai būna tarp [ESC] ir [TAB] klavišų, NESUMAIŠYKITE JO SU APOSTROFA [ ‘ ]). Surinkite komandą:

“CONNECT QUAKE.SERVERIS.LT”

Įvykdęs šią komandą, Quake prisijungs prie QuakeWorld serverio ir Jūs – jau žaidime. Prisijungus Jums bus leista stebėti žaidimą arba išbandyti Quake privalumus, žaidžiant tinkle.

Views All Time
Views All Time
2231
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!