Pastaraisiais metais apmirusią prekybą lietuviškuose internetinių aukcionų portaluose ima gaivinti vis didesnę dalį prekybos į elektroninę terpę perkeliantys numizmatai ir sendaikčių kolekcionieriai.

“Tai, kad prekybą į internetą perkelia vis daugiau kolekcionierių ar numizmatų – jau nebe naujiena pasaulyje, tačiau naujas reiškinys Lietuvoje”, – BNS sakė didžiausią lietuvišką internetinių aukcionų portalą www.pirkis.lt administruojančios bendrovės “Skaitos kompiuterių servisas” direktorius Virginijus Jasaitis.

Pasak jo, šiuo metu įvairios monetos, banknotai, medaliai, antikvariniai ir kiti kolekcionierių kaupiami daiktai jau sudaro apie pusę visų prekių, kurių iš viso sistemoje šiuo metu parduodama apie 3 tūkstančius.

Iš maždaug 25 tūkst. registruotų www.pirkis.lt vartotojų apie 500-700 yra aktyvūs numizmatai ar sendaikčių kolekcionieriai.

“Pastebėję naują tendenciją net sukūrėme atskiras kategorijas kolekcionierių ir numizmatų prekėms. Manome, kad sendaikčių mėgėjų pasirodymas Lietuvos interneto aukcionuose pakels visą lietuviškos elektroninės prekybos lygį”,- teigė V.Jasaitis.

Iki šiol interneto aukcionus daugiausia rinkdavosi buitinę ar organizacinę, nekilnojamąjį turtą ar transporto priemones norintys parduoti gyventojai.

Kolekcionieriams skirtų prekių taip pat galima rasti ir kitoje lietuviškoje interneto aukcionų svetainėje www.aukcionas.com, kurią administruoja Visagino bendrovė DKD.

Views All Time
Views All Time
184
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!