Lietuvos radijo eteryje transliuota dainuška „Nušoviau Brazauską“ pasipiktinęs premjeras laukia Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) vadovų atsiprašymo.

„Tai vertinu kaip gryną chuliganizmą. Tikiuosi, kad LRT vadovybė atsiprašys. Tai, kad tie berniukai (laidos vedėjai – BNS) atsiprašė, man per mažai“, – pirmadienį žurnalistams pareiškė ministras pirmininkas Algirdas Brazauskas.

Grupės „Lipnūs Macharadžos pirštai“ daina „Nušoviau Brazauską“ Lietuvos radijo eteryje nuskambėjo prieš daugiau nei dvi savaites laidos „Akiračiai“ metu. Laidą rengę du jauni žurnalistai tuomet diskutavo tema „Kaip išugdyti Lietuvoje brazauskus?“ – žurnalistai nagrinėjo, kodėl jaunimas nedalyvauja politikoje bei svarstė, kaip paskatinti jaunuolius įsitraukti į politinę veiklą, išugdyti naujus iškilius politikus.

„Aš ir dabar galiu atsiprašyti už padarytą kvailystę. Lietuvos radijas atsiprašė jau praėjusį penktadienį tos laidos transliacijos metu. Noriu pabrėžti, kad daina buvo transliuota jokiu būdu negalvojant apie premjerą, ir tai buvo padaryta laidą rengusių jaunų žurnalistų iš paikystės, nesupratimo, kas leistinas, o kas neleistina“, – pirmadienį sakė LRT generalinis direktorius Kęstutis Petrauskis. Pasak jo, po šio incidento nuspręsta, jog laidos „Akiračiai“ vedėjus pakeis kita LRT žurnalistė.

„Jei laidos vedėjai nesupranta, kas leistina, o kas neleistina nacionaliam transliuotojui, tai jų daugiau toje laidoje nebebus“, – paaiškino LRT generalinis direktorius.

Lietuvos radijo eteryje skambėjusi daina „Nušoviau Brazauską“ papiktino ir Kultūros ministrą Vladimirą Prudnikovą, kurio nuomone, tokios frazės nėra priimtinos demokratines vertybes puoselėjančioje valstybėje.

Lipnūs Macharadžos Pirštai  “Vėl viskas jai”

Views All Time
Views All Time
497
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!