Atnaujintas Straipsniai.lt svetainės dizainas.

Daugiau radikalių pakeitimų kol kas nenumatome, išskyrus nebent vieną kitą smulkmeną 🙂

2011 metų internetinių tinklapių dizaino tendencijos

1. Paprastumas

Paprastas tinklapio dizainas jau kurį laiką valdo rinką. Tokie gigantai kaip „Facebook” ar „Twitter” padarė didelę įtaką interneto vartotojams, įteigdami, kad iš tikrųjų „mažiau yra daugiau” Didelė dalis įmonių taip ir elgiasi, bei seka gigantų pėdomis, palikdami tiesiog daugiau baltos ertmės savo dizainuose. Minimalizmas turi vieną teigiamą bruožą – lankytojas, patekęs į minimalistinę svetainę sukoncentruoja dėmesį į esminę informaciją. Jo žvilgsnis nepaklysta spalvų, šriftų ir nuotraukų mišinyje. Paprasti elementai išskiria tokią svetainę iš srauto kitų ir patraukia konkretaus produkto ieškančius lankytojus.

2. Masyvesnių antraščių naudojimas

Dar didesnių antraščių ir masyvesnių logotipų naudojimas tinklapiuose gali suteikti tikrai įdomių pojūčių ir efektyvumo jūsų dizainui.

3. Didelio dydžio paveiksliukai

Didelio dydžio paveiksliukai. Tai dar viena tendencija, kuri tęsiąsi jau ne pirmus metus. Didelio dydžio paveiksliukai web dizaine prieš tai buvo tabu, tačiau dėka geresnės paveiksliukų optimizacijos, greitesnės interneto spartos ir išmanių užkrovimo metodų, dizaineriai gali išspausti gana daug iš kai kurių svetainių didindami paveiksliukų dydžius iki maksimumo. Taip pat galima pastebėti, jog judama kryptimi, kad svetainės naudoja ne tik didelio dydžio paveiksliukus, bet ir iliustruotus (fotografinius) fonus, kurie tampa ne tik svetainės dalimi bet ir meno kūriniu. 

Nusiteikite optimistiškai!

Galvokite apie gerus dalykus! Tai padės jums pozityviai įvertinti bet kokius gyvenimo pokyčius. Optimistai gyvena ilgiau, nes vykstantys aplink juos įvairūs gyvenimo pokyčiai labiau domina negu baugina. Nepasisveikino kaimynė? Turbūt turi daug problemų… Viršininkas piktas?

Matyt, blogai jaučiasi, o gal susipyko su žmona. Vairuotojai pristatė mašinų prie laiptinės durų? Jie taip padarė ne specialiai, tiesiog nėra kur “dėti” tų mašinų… Taigi šalin pesimistines mintis! Tegyvuoja optimizmas!

Citatos

Rusijos interneto įžymybė, žinomas dizaineris ir chuliganas Artemijus Lebedevas (Артемий Лебедев):

  • „Dizaineris gyvena sava profesija, darydamas iš chaoso tvarką.”
  • „Jūsų vizitinė kortelė — Š.”
  • „Žmonės mėgsta, kada televizoriaus distancinio valdymo pultelis panašus į keleivinio lėktuvo prietaisų skydą.”
  • „Pikselio dydis – tai kaip angelo dydis: tikslių duomenų nei pas nieką nėra.”
  • „Dizainas išgelbės pasaulį” (devizas).
  • „Tam tikru momentu, kažkas sukuria dizainą, taip gerai atitinkantį nustatytai užduočiai, kad pasekėjai priversti jį pakartoti su minimaliais pakeitimais. Tai formatas.”
Views All Time
Views All Time
2717
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!