Telekomunikacijų bendrovė “Omnitel” savo klientams pasiūlė naują SMS paslaugą – tarptautinių žodžių žodyną trumposiomis SMS žinutėmis. Tai nauja SMS žinutėmis teikiamos informacijos “InfoTekstas” tema.

Šia paslauga gali naudotis visi “Omnitel” abonentai ir išankstinio mokėjimo paslaugos EXTRA vartotojai. Tarptautinis žodynas, pasiekiamas SMS kanalu, kurtas kartu su UAB “Inrema”.

“Naująją paslaugą siūlome tiems, kurie skaito mokslinę literatūrą, sprendžia kryžiažodžius ar kitaip vartoja tarptautinius žodžius. Dabar nebereikia žodyno – tereikia mobiliojo telefono”, – sakė “Omnitel” el. verslo projektų vadybininkė Eglė Bojarskaitė.

Pasak jos, tarptautinių žodžių žodynas, pasiekiamas SMS žinutėmis, nė kiek nesiskiria nuo popierinio – pateikiami visi naujausiame žodyno leidime esantys žodžiai ir jų reikšmės, paaiškinama kilmė ir kontekstai, kur tas žodis vartojamas.

Tereikia trumpuoju “InfoTeksto” numeriu 111 nusiųsti užklausą su trumpiniais ZOD TZ ir nežinomu žodžiu.

“Mobiliuoju telefonu sužinoti žodžio reikšmę yra daug greičiau nei ieškoti žodyne. Viskas užtrunka vos kelias sekundes: užklausa patenka į “Inremos” duomenų bazę, o atsakymas iškart siunčiamas atgal”, – teigia UAB “Inrema” generalinė direktorė Rūta Zalanskienė.

Nusiųsti užklausą kainuoja 0,30 Lt, lygiai tiek pat mokama už atsakymą. Jei atsakymą sudaro daugiau nei viena žinutė, vis tiek mokama kaip už vieną.

Tarptautinių žodžių žodynas papildė “Omnitel” žodynų grupę. Iki šiol “Omnitel” abonentai ir paslaugos EXTRA vartotojai galėjo naudotis lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, lietuvių-vokiečiu ir vokiečių-lietuvių kalbų žodynais. Sužinoti žodžius iš šių žodynų galima ne tik SMS žinutėmis, bet ir per WAP kanalą bei “Omnitel” interneto vartuose www.omni.lt.

Views All Time
Views All Time
5144
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!