Norint pradėti savo dizaino verslą, būtina žinoti vyraujančias tendencijas. Dizaine, kaip ir gyvenime iš esmės viskas vyksta pagal mados tendencijas. Praeitais metais internetinių tinklapių dizaine vyravo tendencija, kad kuo paprastesnis tinklapio dizainas – tuo jis geresnis ir efektyvesnis. Tad peržvelkime tendencijas 2011 metams.

1. Masyvesnių antraščių naudojimas

Dar didesnių ir masyvesnių logotipų naudojimas tinklapiuose gali suteikti tikrai įdomių pojūčių ir efektyvumo jūsų dizainui. Taip, jūs galite sukurti didesnę nei įprasta antraštę, kuri gali užimti net iki pusės ekrano dydžio.

2. Paprastumas

Paprastas tinklapio dizainas jau kurį laiką valdo rinką. Tokie gigantai kaip „Facebook” ar „Twitter” padarė didelę įtaką interneto vartotojams, įteigdami, kad iš tikrųjų „mažiau yra daugiau” Didelė dalis įmonių taip ir elgiasi, bei seka gigantų pėdomis, palikdami tiesiog daugiau baltos ertmės savo dizainuose.

3. Flash tinklapiai nebepopuliarūs

Senai praėjo tos dienos, kai „Flash” tinklapiai valdė internetą ir buvo tinklapio dizaino pasididžiavimas. Bet taip Flash – tai lankstus įrankis, kuris gali suteikti jūsų tinklapiui tikrai gerų funkcijų. Tačiau nevertėtų pamiršti, kad jis taip pat padidina tinklapio užsikrovimo laiką, o šiandienos interneto vartotojas nebeturi tiek kantrybės, kiek turėjo anksčiau. Jūs turite maždaug dvi sekundes sužavėtį internautą, nes kitaip jis tiesiog keliaus toliau. Taip pat „flash” animacija nepasileidžia ant daugelio mobiliųjų telefonų, o žmonės nori, kad tinklapis be jokių sunkumų užsikrautų jų mobiliajame telefone ar tabletuose.

4. Daugiau laiko skirkite tipografijai

Tai tikriausiai galėtų būti apibūdinama kaip viena iš pačių svarbiausių tendencijų. Bet tai taip pat viena iš pačių kebliausių tendencijų. Taipografija buvo identifikuota kaip vienas svarbiausių faktorių, kuris pritraukia naujus vartotojus į tinklapį.

5. Socialiniai tinklai valdo

Šiandiena, jeigu jūsų blogas neturi integracijos su socialiniais tinklapiais tokiais kaip „Facebook” ar „Twitter” – jūs tikrai prarandate didelę dalį internetinio srauto. Paprastas „Facebook” „patinka” mygtukas gali padaryti tikrai didelių pokyčių jūsų tinklapio lankomumui. Šiandieninis interneto vartotojas nori būti visuomenės dalimi. Jie nori žinoti, ką aplinkiniai mano apie tavo tinklapį / siūlomus produktus / straipsnius ir t.t.

6. Tinklapio pritaikymas mobiliajam internetui

Ar jūsų tinklapis pasiekiamas per mobilųjį telefoną? Jeigu taip, ar tinklapis veikia optimaliai? 2010 metai – tai metai kai mobilieji telefonai tapo pigesniais bei paprastesniais naudotis. Mes tik galime įsivaizduoti kaip ši tendencija tęsis ir 2011 metais. Žmonės vis toliau daugiau ir daugiau norės naudotis internetu per įvairiausius prietaisus. Jeigu jūs dar negalvojate apie prisitaikymą prie mobiliojo interneto, vertėtų susimąstyti, nes jūsų konkurentai paprasčiausiai išsiverš į priekį vien dėl to, kad jų tinklapis yra prieinamas mobiliuoju internetu.

7. Žurnalų tipo dizainas

Žurnalų tipo dizaino tinklapiai be abejo yra pritaikyti prietaisams tokiems kaip „iPad”, tačiau ir kitiems vartotojams pradėjo patikti toks paprastumas, nuotraukų gausa, patamsinti šriftai ir t.t. Tai padaro tinklapį patrauklesnį bei kviečiantį vartotojus užeiti ir paskaityti.

8. Didesni logotipai

Gali atrodyti kad pasikartojau, tačiau antraštė ir logotipas yra du skirtingi dalykai. Kodėl gi nepagavus vartotojo dėmesio naudojant didelį logotipą? Vis dėlto logotipas yra vienas iš pačių svarbiausių įmovės vizualinės identifikacijos simbolių.

9. Ranka pieštas dizainas

Galvokite mažiau geometriškai ir daugiau fiziškai. Kodėl gi nepadarius visiškai naujo dizaino, kuris turėtų daug ranka pieštinių elementų. Tai tikrai patrauks lankytojų dėmesį.

10. Pritaikytas šriftas

Pasirinkti tinkamą šriftą dizaine gali tapti tikru iššūkiu. Tad kodėl gi neskyrus šiek tiek daugiau liko tam ir nesukūrus naujo šrifto?

Views All Time
Views All Time
2380
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!