Naudingi patarimai: išdavikė paakių oda

CS page tighten icon 1 Straipsniai.lt

Esate pavargusi ir norite, kad aplinkiniai to nepastebėtų? Tuomet jums tiesiog būtina žinoti dar keletą grožio paslapčių. Tai neatims daug laiko, o rezultatas bus kaip iš reklamos – iš karto atrodysite puikiai!

Jei veidrodėlis rodo po akimis tamsius ratilus, verta susirūpinti ir paanalizuoti priežastis. Gal jūs nesirūpinate sveiku gyvenimo būdu, nežinote, kas yra visavertė mityba, vis dar rūkote, mažai miegate? O gal tai stresai, kurių neišvengiame, ar tiesiog paveldimumas? Sausa paakių oda rodo, jog organizme kaupiasi vanduo. Vadinasi, gali būti sutrikusi inkstų, šlapimo pūslės ar širdies veikla. Jei paakiai patinsta tik retkarčiais, pakaks ant jų uždėti vėsų arbatžolių kompresą ar švelniai patrinti ledo gabalėliu. Padeda ir žalių bulvių ar agurkų riekelės, uždėtos ant akių vokų 15 minučių. Jei tamsūs ratilai po akimis atsiranda dažnai, reikėtų rimtai susirūpinti. Taigi taisome, ką galime pataisyti. O ko negalime pataisyti? Pabandykime tai paslėpti!

Paprasta ir veiksminga

Straipsniai 1 reklama

Paakių oda, kaip ir akys, labai greitai reaguoja į nuovargį. Jos priežiūrai skirtų kosmetinių priemonių paskirtis yra dvejopa. Vienos padeda apsaugoti paakių odą, kitos sumažina ar panaikina išryškėjusius paakių odos kosmetinius defektus. Paakių oda beveik tris kartus plonesnė, todėl jos negalima tepti kremu veidui. Paakių sričiai skirti kremai yra daug lengvesnės konsistencijos, labiau koncentruoti, neriebūs. Jeigu paakiai linkę tinti, reikėtų rinktis labai lengvos konsistencijos gelį, kuris skatina kraujotaką ir gerina limfos cirkuliavimą. Netinkamai prižiūrint paakių sritį, galima dar labiau paskatinti tinimą. Jei vakare paakius, turinčius polinkį tinti, patepsite riebiu kremu, rytą rezultatas bus priešingas pageidaujamam. Taigi, tinkama odos priežiūra yra svarbiausia, bet paslėpti tamsius ratilus po akimis galima ir kosmetinėmis priemonėmis – tiesiog pašviesinkite odos plotą po jais. Patepkite maskuojamosios priemonės iškart po maišeliu, tapšnodamos pirštais paskleiskite ją. Kitas veido vietas patepkite makiažo pagrindu, galiausiai pašviesinkite iš apačios paburkusias vietas maskuojamąja priemone. Taigi, paslėpti maišelius galima pašviesinant odos plotą po jais. Bet svarbiausia, paakių kremą nuo raukšlių patariama naudoti ilgą laiką, išryškėjus pirmiesiems pokyčiams, ar tiesiog profilaktiškai. Grožio centruose, kosmetikos salonuose yra taikomos specialios paakių priežiūros procedūros.

Patarimai

Pernelyg šviesi maskuojamoji priemonė tik atkreips dėmesį į tai, ką jūs norite paslėpti. Maskuojamąją priemonę galima praskaidrinti sumaišius ją su trupučiu kremo. Priemonės maskuojamąsias savybes galima patikrinti užtepus jos ant riešo vidinės pusės.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]