Gintaro terapija

Gintaras nuo seno buvo laikomas ne tik puošmena, bet ir vaistu nuo kai kurių ligų.

Tikėta, kad gintaras, nešiojamas ant kaklo, apsaugo nuo gerklės ligų, padeda išlaikyti šviesų protą. Gintaro apyrankės mažindavo sąnarių ir raumenų skausmą.Gintaro ekstraktas būdavo skiriamas nusilpusių žmonių organizmui stiprinti, žaizdoms, sumušimams tepti, o gintaro aliejus – trinti skaudamas kūno vietas, taip pat gintaru gydė skydliaukės ligas.

Gintaras – fosiliniai sakai. Tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams. Gintaro rūgštis, kurios skaidriame gintare yra nuo 3 iki 8 procentų, iš tiesų yra stiprus biologinis stimuliatorius, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą ir stiprina jo gyvybines bei gynybines galias. Gintaras ir iš jo pagaminti preparatai efektyviai malšina galvos skausmą, sušvelnina neigiamą atmosferos slėgio šokinėjimo bei magnetinių audrų poveikį, teigiamai veikia blužnies funkcijas, gerina širdies veiklą.

Straipsniai 1 reklama

Bioenergetiniu požiūriu gintaras energiją ne spinduliuoja, o sugeria neigiamą energiją, taip padėdamas fiziniam kūnui atsikratyti ligos.

Specialaus apdirbimo metu iš gintaro gaunamas gintarinis eterinis aliejus ir gintaro rūgštis.

Mūsų centre Jums yra siūloma kompleksinė gintaro terapija, kartu su kitomis sveikatinimo priemonėmis. Gintaro terapijos kambaryje yra didžiulė neigiamų jonų ir gintaro rūgšties garų koncentracija, kuri veikia teigiamai organizmą. Taip pat lygiagrečiai yra atliekamas masažas su gintaro aliejais, naudojant gintarą.

Gintaro terapija rekomenduojama bendrai organizmo būklei stiprinti, varginant lėtinio nuovargio sindromui, padidintam jautrumui, nerimui, depresijai, nusilpus imunitetui.

Gintaro terapija padeda gydyti endokrinines (mazginę ir difuzinę strumą, diabetą), širdies ir kraujagyslių, lėtines nespecifines plaučių (astmą, bronchitą), LOR, ginekologines, mastopatiją,  judamojo aparato ir odos ligas (spuogus, furunkuliozę, dermatitą, pigmentinės dėmes, randus po spuogų, herpį, žvynelinę).

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *