Visuomenininkas ir politinis veikėjas Arminas Mockevičius kovo 3 d. 18 val. Katedros aikštėje ir visur, kur tik plaka Lietuvio širdis, kviečia susiburti ir, tokiu būdu, įamžinti Raimundo Bakučio atiminimą, įprasminant jo darbus ir mintis – “Už blaivią Lietuvą”. Žemiau siūlome susipažinti su renginio sumanytojo kvietimu.

***

2012 m. liepos mėn. R. Bakutis iškėlę bėgimo už blaivią Lietuvą idėją. Žinia apskriejo visą pasaulį ir jau liepos 6 dieną, per Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, mažos grupelės entuziastų visame pasaulyje pradėjo bėgti simbolinį 3 km. arba daugiau atstumą su idėja „Tik blaivi Tauta gali išlikti“ ir šūkiu „Mes už blaivią Lietuvą“. Bėgimai tęsėsi iki šiol kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį. Š.m. vasario 13 d. Raimundas paliko mus, palikdamas šį bėgimą ir bendrumo jausmą bei savo mintis, kurias platino https://raimundasbakutis.blogspot.lt/.
Kviečiame palydėti Raimundą į paskutinį bėgimą, bėgti su juo širdyse ir jose laikyti jo didžią idėją – blaivią Lietuvą. Kviečiame bėgti visose vietose, kur yra Lietuvių.
Jau Kovo 3 d. 18 val, parodykime, kad Vilniuje yra šviesių žmonių, kurie gyvena sveikai, blaiviai ir laimingai!

Trasa: nuo Katedros aikštės, iki Seimo ir atgal (gali būti, kad improvizuosime, fotografuosimės ir pasijuoksime).
Atstumas: ~3,5 km.

APRANGA: BET KOKIA ŽALIA ATRIBUTIKA!

Jau penktus metus lietuviai visame pasaulyje bėga už blaivią Lietuvą.

Kviečiame prisijungti pirmą kovo 3 d. penktadienį 18.00 val. prie visuose Lietuvos miestuose ir kitose pasaulio valstybėse, visur, kur tik yra Lietuvių, masinio bėgimo miesto gatvėmis, skirto blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui propaguoti. Bėgimo šūkis: “MES UŽ BLAIVIĄ LIETUVA!”, bėgimo idėja – “TIK BLAIVI TAUTA GALI IŠLIKTI”. Raimundas sakydavo, kad bėgimo organizatorių nėra, tai spontaniškas blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui prijaučiančių žmonių savanoriškas susibūrimas, bet idėja kilo jam ir jis ją paleido. Bėgimo trukmė ir distancija ar maršrutas nėra niekur reglamentuoti, tai daro patys susirinkę savuose miestuose. Susiklostė puiki tradicija bėgti ne mažiau 3 km – tiek, kiek yra milijonų Lietuvių pasaulyje.
Jei esi už blaivybę ir sveiką Lietuvą, junkis ir kviesk bendraminčius!

Taip pat prisijunkite prie pasaulinės lietuvių bėgimo už blaivybę grupės čia :
https://www.facebook.com/groups/lietuviubegimasuzblaivybe/

***

O straipsniai.lt darbuotojai palinkės ir toliau gyvuoti bei klestėti tokiems sumanymams.

Views All Time
Views All Time
368
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!