… Vėl čirškia nekenčiamas žadintuvas, jūs atmerkiate akis ir galvojate apie būsimą dieną kaip apie katorgą? Be abejonės, tokia ji ir bus.

Apie ką galvojame – tą ir prišaukiame į savo gyvenimą. 

Nuo to, kaip pradedame dieną, priklauso, kokia ji bus.  Kaip iš ryto atsikelti žvaliam ir gerai nusiteikusiam? Jūsų dėmesiui – 10 specialistų patarimų.

1. Pirmoji mintis.

Vos prabudę iškart pagalvokite apie ką nors malonaus, kas jūsų laukia: gardžios kavos puodelis, gaivus dušas, gražus apdaras etc. Nepadeda? Tuomet suplanuokite įteikti sau šiandien malonią dovaną: pavyzdžiui, nuvažiuoti prie jūros arba susitikti su artimu draugu, arba nusipirkti seniai svajotą daiktą…

2. Pavadinkite dieną vardu.

Nutarkite, kad šiandien bus, pavyzdžiui, Šypsenų diena. Arba Malonių susitikimų. Arba Sėkmingų darbų diena. Prisiminkite patarlę: “Kaip laivą pavadinsi – taip jis ir plauks.”

Pavadinkite intuityviai – jūsų pasąmonė žino, kas šiandien jums geriau.

3. Pamasažuokite energetinius taškus.

Prieš išlipdami iš lovos energingai pasirąžykite, patrinkite ausis, patampykite save už plaukų – taip pamasažuojami energetiniai taškai, ir keltis tampa lengviau.  

4. Įleiskite šaknis.

Ši meditacija žinoma Rytų medicinai.  Ji paprasta ir suteikia “pagrindo po kojomis” jausmą. Kai tik atsistosite ant grindų, įsivaizduokite, kad iš jūsų kojų giliai žemėn ima skverbtis šaknys. Pajuskite, kaip tvirtai stovite. Tai suteiks jūsų organizmui daugiau energijos.

5. Išgerkite vandens.

Nukeliavę virtuvėn, pirmiausiai išgerkite stiklinę vandens.  Būtent vanduo padeda tulžiai tekėti iš tulžies pūslės ir suteikia ląstelėms po nakties reikalingos drėgmės.  Taip pat sveika išgerti stiklinę vandens su šaukšteliu medaus, pusės citrinos sulčių ir šaukšteliu obuolių acto. Šis energijos kokteilis tirpdo akmenis, plauna iš kepenų smėlį, iš žarnyno – patogeninę florą.

6. Atidarykite langus.

Nesvarbu, kuris metų laikas – padarykite skersvėjį 5 minutėms.  Tegu šviežias oras įsiskverbia į jūsų namus, išneša iš jų ne tik nakties orą, kuriame taip maža deguonies, bet ir susikaupusią  negatyvią energiją.

7. Pasiųskite meilę.

Meilės energija – galingiausia iš visų. Ji ne tik gydo, bet ir gali padaryti bet kurią dieną sėkmingą. Jeigu pasiųsite savo meilės siuntinuką žmogui, nuo kurio priklauso kas nors jums svarbaus, – jis taps jums palankus. Tai galioja ir žmonėms, su kuriais santykiai įtempti.

Pasiųsti kam nors meilės siuntinį – nesunku. Tereikia įsivaizduoti, kad krūtinėje turite šviesos šaltinį. Kvėpuokite giliai ir didinkite švytėjimą. Tuomet mintimis pasiųskite šią šviesą reikiamam žmogui ar tiesiog į savo darbovietę. Tai užtruks viso labo penketą minučių. Nepamirškime: apie ką galvojame, – tą ir pritraukiame į savo gyvenimą. 

Nekvieskite problemų – kvieskite meilę.

8. Kontrastinis dušas.

Nebūtina kas rytą apsipilti lediniu vandeniu – pakanka duše pakaitalioti vandens temperatūrą. Tai aktyvizuoja organizmo gynybines funkcijas.

9.  Pusryčius suvalgyk pats!

Net jeigu laikotės dietos., – valgykite pusryčius. Tinka košės su vaisiais, virtas kiaušinis, varškė su grietine, kefyras, rūgpienis. Viskas, ką suvalgysite iki 9 valandos, figūrai neatsilieps, užtat organizmą aprūpinsite geležimi ir vitaminais.

10. Pasivaikščiokite.

Išėję į lauką, neskubėkite sėsti į mašiną arba maršrutinį taksi. Šiek tiek pasivaikščiokite.  Rytiniai pasivaikščiojimai – puiki kraujotakos sutrikimų ir insulto profilaktika.

Atėjote į darbą? Geros jums dienos!

Views All Time
Views All Time
2514
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!