Tag archives for Trumpi patarimai
Nebespėji susitvarkyti su darbais? 7 patarimai, kaip organizuoti darbą (3 dalis)
Prieš pradėdama skaityti šią dalį, paskaityk ir pirmą bei antrąja. Jose rasi dar daugiau naudingos informacijos. Rūšiuok savo dienotvarkės įrašus. Ar tavo darbotvarkė atrodo kaip nesibaigiantis susitikimų, priminimų ir darbų darbelių sąrašas? Ar iš to sąrašo atlieki nors ketvirtį darbų?…
Naujame darbe: dešimt patarimų naujokui
Kol jūs ieškote darbo, manote, jog svarbiausia – jį susirasti. Tačiau to maža. Reikia sugebėti jį išlaikyti. Ne veltui sugalvotas bandomasis laikotarpis – laikas, kai abi pusės viena kitą atidžiai tyrinėja: susidirbsime ar ne. Todėl pirmaisiais mėnesiais ypatingai svarbu paisyti…
Trukdžiai darbe – kaip juos įveikti?
Didelė tikimybė, kad įpusėjote projekto užbaigimą ir nusprendėte padaryti kelių minučių pertraukėlę, kurios metu žvilgtelėjote į "Facebook'ą" ar kitą socialinį puslapį. Jūsų žvilgsnis užkliuvo už šio straipsnio nuorodos ir nusprendėte, kad Jums būtų ne pro šalį sužinoti, kaip galima įveikti…
Pokalbo dėl darbo klaidos
Nors gavote daug patarimų, kaip elgtis susitikimo dėl darbo metu, imate ir paslystate. Kad taip nutiktų kuo rečiau, pasistenkite nekartoti absurdiškų, kitų padarytų klaidų. Pokalbis dėl darbo – nėra pats didžiausias gyvenimo iššūkis, bet kojos tokioje situacijoje gali sudrebėti. Kad…
Kas svarbu darbdaviams?
Kartais sprendimo priėmimas, pakviesti kandidatą į pokalbį, ar atmesti jo kandidatūrą, užtrunka mažiau nei minutę. Todėl labai svarbu mokėti pabrėžti tam tikrus sugebėjimus, patirtį, kurie kristų į akį, skaitant gyvenimo aprašymą. Vokietijoje buvo apklausti beveik 250 personalo vadovų ar žmogiškųjų…
Neigiamas atsakymas – kaip priimti?
Patarimai, kaip priimti neigiamą atsakymą ieškant darbo. Kai gausite neigiamą atsakymą, pirmiausia pagalvokite: Pagalvokite, kieno tai kaltė – Jūsų ar Jų. Dar kartelį peržvelkite savo gyvenimo aprašymą. Įsitikinkite, ar jame pateikti visi Jūsų sugebėjimai ir nuopelnai. Jei reikia, pataisykite, bet…
Kaip derėtis dėl atlyginimo pakėlimo
Jei jau apsisprendėte eiti pas darbdavį ir derėtis dėl didesnio atlyginimo, visų pirma pabandykite įsijausti į šefo kailį ir jo akimis pasižiūrėti, kodėl Jums turėtų mokėti daugiau. Net neabejojate, kad už Jūsų sugebėjimus, patirtį ir pasiektus rezultatus darbdavys atseikėja per…
Darbo paieškos taktikos suvokimas
Anksčiau keisti darbus būdavo didelė gėda, tačiau šiandien viskas yra kitaip. Visi žmonės, su kuriais jums ieškant darbo tenka kalbėti, yra keitę darbus, tad, tinkamai atlikdami paiešką, sulauksite daug pagalbos rankų ir išklausyti pasirengusių ausų. Strateginiai karjeros žingsniai ir kartkartėmis…
Kur ieškoti darbo ir kaip?
1. Ieškokite sau tinkamo, o ne „bet kokio“ darbo. 2. Sukurkite savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką. 3. Žinokite, kokio darbo ieškote: 4. Patalpinkite savo gyvenimo aprašymus visuose darbo skelbimų portaluose – internetinėje erdvėje. Juose nuolatos lankosi darbdaviai. Bet ne…
Dizainerės patarimai: kaip moteriai rengtis į darbą?
Nesvarbu, ar moters spinta lūžta nuo drabužių ir batų, ar yra pustuštė, kasdien visos dailiosios lyties atstovės susiduria su klausimu „ką apsirengti?“. Į pagalbą joms atėjo stilistė ir dizainerė Rachel Zoe, pasiūliusi paprastus patarimus, kaip rengtis einant į darbą. svetainėje…