Nesvarbu, ar moters spinta lūžta nuo drabužių ir batų, ar yra pustuštė, kasdien visos dailiosios lyties atstovės susiduria su klausimu „ką apsirengti?“. Į pagalbą joms atėjo stilistė ir dizainerė Rachel Zoe, pasiūliusi paprastus patarimus, kaip rengtis einant į darbą.

Style.com svetainėje ir savo tinklalapyje Rachelzoe.com konsultacijas dalijanti R.Zoe prisipažino, kad pati dievina klasikinį „išauklėtos sekretorės“ stilių, tačiau pasidžiaugė, kad šiomis dienomis moterys rengdamosis turi daug laisvės. „Smagu, kai gali rinktis. Žinoma, aprangos laisvė priklauso nuo darbo, kurį dirbate“, – priminė dizainerė.

Drabužiai

Anot R.Zoe, moterys, dirbančios biure ar didelėje kompanijoje, visą dėmesį turėtų sukoncentruoti į puikų kostiumą. „Suraskite tokį, kuris jums puikiai tiktų ar pasisiūkite. Negailėkite pinigų. Jis gali būti juodas, pilkas ar kitos neutralios spalvos. Įsigykite jį ir dėvėkite tūkstančiu skirtingų būdu – išskirkite kostiumą dalimis, dėvėkite švarką, liemenę, kelnes, pieštuko formos sijoną su kitais spintoje jau turimais drabužiais. Pamėginkite kad ir tokį derinį – vilkėkite kostiumo švarką ant baltų marškinių kartu su džinsais, papuoškite aksesuarais“, – siūlė R.Zoe.

Ji sako „Taip“ džinsams darbe dėl to, kad jie gerokai pasikeitė per visą laiką, kiek yra dėvimi, ir tai nebėra purvinas nešvarių juodadarbių drabužis. „Tik nepamirškite, jei vilkėsite džinsus, mėlynus ar juodus, jie turi būti  švarūs ir ryškūs. Kadangi jais keičiate įprastas kelnes, nesivilkite per plačių ar pernelyg aptemptų“, – patarė dizainerė. R.Zoe nuomone, prie džinsų geriausiai tinka klasikiniai vienspalviai santūrus marškiniai. „Aš dievinu baltos ir kreminės spalvos. Dar galite drąsiai vilkėti puoštus smulkiais raštais drabužius. Trys tipai tinka labiausiai – žirneliai, turkiški raštai ar šviesūs ruoželiai“, – siūlė dizainerė.

Jei abejojate, prisiminkite, kad seksualumą darbe turi pralenkti elegancija ir rafinuotas asmeninis stilius.

Batai

Niekada nesuklysite į darbą atėjusios bateliais ant tvirto kulno ar vientiso pado. R.Zoe pabrėžia, kad bateliai atvirais pirštais tinka tik tuomet, kai nepamiršote pasidaryti pedikiūro. „Jokiais būdais neavėkite sportbačių prie šortų ar sijono. Neavėkite sportinių batelių ir prie kostiumo, juos keiskite balerinų tipo bateliais ar kitais batais. Atrodysite moteriškesne, o eiti su jais taip pat patogu“, – sakė dizianerė.

Dar keli patarimai:

1. Niekada neavėkite paplūdimio šlepečių.
2. Nesirodykite su itin trumpais šortais ar sijonais.
3. Vilkėkite aptemptus džinsus tik tinkamai suderinusi juos su viršutine dalimi.
4. Protingai rinkitės aksesuarus, nepersistenkite. Jei dėl kažko abejojate, prisiminkite, kad seksualumą darbe turi pralenkti elegancija ir rafinuotas asmeninis stilius.

Views All Time
Views All Time
1895
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!