Tikra meilė trunka ilgiau nei trejus metus

Tikra meilė trunka ilgiau nei trejus metus

Sugebėjimas atleisti yra ne nusižeminimo, o išmintingumo požymis

Sakoma, kad santuokinė meilė gyvuoja trejus metus. Gal todėl šiais laikais neskubama tuoktis, bandoma pratęsti šį laikotarpį gyvenant “susidėjus”? Tačiau nesantuokinio, bet bendro gyvenimo laikotarpis nėra egzaminas, kurį išlaikius vyras ir moteris lieka ištikimi, vienas kitą mylintys ir laimingi kartu visą likusį gyvenimą. Šiuos jausmus labiau garantuoja tolerancija, mokėjimas suprasti ir atleisti, žinoma, jei norima gyventi kartu, išsaugoti šeimą.

Šeimos santykių specialistai tvirtina, kad sutuoktiniams, norintiems išsaugoti meilę, būtina žinoti apie vyro ir moters charakterio ypatumus. Vyrai iš prigimties labiau linkę “nusidėti”, todėl moterims labai svarbu mokėti juos auklėti ir atleisti.

Straipsniai 1 reklama

Tai padaryti, juolab jei vyras, atvėsus jausmams, pradėjo slaptą meilės romaną, yra labai sunku. Tai sužinojusi nepulkite skirtis, netylėkite, bet išsiaiškinkite, kodėl jis taip pasielgė. Jei jūs jam svarbesnė – atleiskite. Jei pernelyg sunku tai padaryti – pasitelkite į pagalbą specialią literatūrą. Jūs nesate vienintelė pasaulyje išduota. Pamąstykite, gal svarbu išsaugoti vaikams tėvą namuose, o jis tikrai supras blogai pasielgęs ir jums bei vaikams bus dar geresnis.

Psichologai moko: nelaikykite atleidimo nusižeminimu, nes tai neteisinga.

Atleidimas yra ne priklausomybės ar silpnumo, o dvasinės stiprybės, išmintingumo ir gerumo požymis, kurio nedorėlis vyras neliks neįvertinęs. Žinoma, atleisti galima to vertam žmogui, o ne ištižusiam nepataisomam mergišiui.

Protingas vyras, kartą “pasimokęs”, paprastai iš naujo įsimyli savo geraširdę žmoną ir lieka jai ištikimas. Žinoma, jei pastaroji taip pat sugeba užmiršti patirtą nuoskaudą ir jos neprimena bei vyrui nepriekaištauja už tai, už ką jau kartą atleido. Ilgalaikis pyktis, juolab noras atkeršyti kenkia net ir tam, kuris jaučiasi teisus.

O jei vyras, praėjus keletui mėnesių po vestuvių, pradeda ilgiau užtrukti darbe ir mažiau laiko skiria žmonai, nereiškia, dar visai nereiškia, kad ji jam nusibodo. Galbūt atvirkščiai, nori daugiau uždirbti ir pateikti malonų siurprizą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *