Kokia banali frazė…

Bet ar tikrai tai banalūs žodžiai? Ar jie nėra patys gražiausi? Juk taip malonu juos girdėti, kai sako mylimas žmogus. Ar aš klystu? Manau, kad ne. Dažnai žmonės neįžvelgia paprastuose dalykuose to, kas yra stebuklinga ir malonu širdžiai. Kodėl mes esame tokie? Kodėl šaipomės iš tų, kurie myli vienas kitą ir kartoja šią banalią frazę kas minutę? Atsakymą labai sunku rasti. Gal kaltas pavydas arba norime tiesiog įgelti. Juk taip smagu skaudinti kitus, kai nesi pats laimingas. Reikia rasti progą sugadinti gyvenimą tiems, kuriems viskas gerai. Taip, mes esame tokie.

Kaip smagu tyčiotis iš vaikino, kuris yra romantikas ir savo merginai neša didžiulę puokštę gėlių. Dažnai paprasti ir nuoširdūs vyrukai girdi tokias replikas: “Gėlės…ar jis negalėjo sugalvoti kažko originalesnio? Koks jis kvailys ir nevykelis. Visi kiti tokie “kieti”, o tu tik pažiūrėk į save. Kvailys…ar nežinojai, kad paną reikia griebti ir pasiimti tai, ko nori? Nežinojai? Taip, tu tikrai niekam tikęs.”  “Ei, ateik, išgerk “ant drąsos”. Koks tu “skystas”, net su “chebra” išgerti negali.” Gaila, kad taip yra mūsų visuomenėje, taip sunku rasti nuoširdų ir gerą žmogų. Gal daug kas nori tokiais būti, bet bijo, ką pagalvos kiti. Todėl reikia “gaudyti” kiekviena ištartą: “Myliu Tave”, rasti šiuose žodžiuose gražiausius mylimojo(-sios) norus.

Kas šiais laikais yra meilė? Sunku įsibrauti į kiekvieno širdį, todėl aš negaliu pasakyti, ką galvoja visi pasaulio žmonės. Bet žinau, kad mes tapome materialistais. Mylime prabangias mašinas, storą kišenę, tam tikrus kūno privalumus. Ar aš nusišneku? Tikiuosi, kad taip. Žinoma, gyvenime reikia visko. Nebūsi laimingas gulėdamas konteineryje, bet negalima, kad mylėtume tik tai, kas suteikia materialią gerovę. Ar “Myliu Tave” kainuoja daug? Ne…bet šie žodžiai yra labai vertingi. Na, bent aš taip manau ir tikiu, kad ne tik man taip atrodo.

Kartais pasakyti, ką jauti būna taip baisu, keliai dreba, atrodo, kad nualpsi. O kai ištari, atrodo, kad padarai didžiausią žygdarbį. Smagu…tas jauduliukas, tas džiaugsmas. Kaip gera matyti, kai tavo mylimas žmogus šypsosi. “Myliu Tave” – tai gerumas, laimė, baimė, įsipareigojimas. Į šią frazę telpa daug dalykų. Juk galime juos dovanoti savo brangiausiam žmogui. Bet mes tik pasišaipome ir sakome: “kaip banalu”.

Įdomu, kodėl suaugę žmonęs sako, kad kai esi jaunuolis tai meilė truks neilgai. Todėl, kad yra tokia mada – kuo daugiau “pakabinti”, mėnesį padraugauti, rasti kuo “kietesnį”. Žinoma, kažkam reikia išsilakstyti, aš to visai nesmerkiu. Bet būti su žmogumi todėl, kad jis yra “superinis” visų draugas, jį pažįsta kiekvienas ir yra populiarus? Na, mano galva, tai yra kvaila. Jis ar ji neištars tau: “Myliu Tave”, jis ar ji nematys tavęs. O geros širdies žmogeliukas tave nustebins ir suteiks begalo daug laimės, jis taps tau pačiu ypatingiausiu ir pamatysi, kaip gali būti gera. Nustebsi, kad pasaulyje egzistuoja šilti jausmai. Netikėk, ką sako kiti. “Myliu Tave” tai ne banalu, tai gražu ir nuostabu. Tai meilė.

Views All Time
Views All Time
1813
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!