Daugelis vyrų įsitikinę, kad sėkmingai ištekėjusi, vedybiniu gyvenimu patenkinta moteris tikrai nepuls į menkai pažįstamo glėbį. Atsitiktiniai ryšiai, jų manymu, būdingi jaunoms ir “nesusitupėjusioms” moterims. Tačiau tyrimai atskleidė intriguojančių dalykų.

Taip mano ir nemažai psichoterapeutų, patvirtindami, jog silpnoji lytis labiau nei vyrai trokšta emocinio prieraišumo (anoniminės apklausos byloja, jog vedęs vyras patiria nesantuokinių nuotykių penkis-šešis kartus daugiau nei ištekėjusi moteris).

Tačiau tyrimai taip pat parodė, jog tik pajutusios pasitikėjimą moterys atveria slapčiausias savo seksualinės erdvės kerteles. Kad prisiminimai išplauktų į paviršių, reikia laiko, pasitikėjimo psichologu ir netgi ypatingos atmosferos seanso metu. Todėl vis daugiau psichoterapeutų mano, kad anoniminėmis anketomis nereikėtų aklai pasitikėti, nes net ir tuomet moterys neatskleidžia tiesos.

Prieš kelerius metus mokslininkai ištyrė 5 tūkst. ištekėjusių anglių nuo 30 iki 40 metų ir aptiko, kad 11 proc. jų vaikų yra ne nuo to, kuris laikomas teisėtu jų tėvu (kiekvienas devintas vaikas). Įdomiausia, kad pačios motinos apie tai nežinojo.

Didžioji jų dalis sutiko dalyvauti hipnozės seanse, ir paaiškėjo, kad šie jų vaikai – vienkartinio meilės nuotykio, kurio bene pusė moterų apskritai neprisiminė, vaisius.

Didžioji moterų dalis į meilės nuotykį įsivėlė ovuliacijos metu, kai jų seksualinis potraukis pasiekia viršūnę. Po tyrimo mokslininkai padarė išvadą, kad moterys turi seksualinės neištikimybės geną, kuris suaktyvėja per ovuliaciją.

Beveik tuo pat metu kanadiečiai mokslininkai domėjosi, ar ištekėjusių moterų lytinių organų mikroflora sveikesnė už netekėjusių. Savo didelei nuostabai, kas ketvirtos iš tirtųjų lytiniuose organuose aptikta šalia nuosavo vyro spermatozoidų ir svetimų. Todėl nebesigilinant į mokslinius niuansus, galima konstatuoti, kad per vedybinį gyvenimą bemaž kiekviena moteris turi nuotyki “kairėje” ir šitoje srityje nė kiek neatsilieka nuo vyrų.

Šiuolaikiniai tyrimų metodai rodo, kad dideliuose miestuose į nesantuokinius nuotykius įsivelia net 40 procentų žmonų, tuo tarpu vyriškoji statistika išlieka stabili.

Įdomiausia, kad nesantuokiniame ryšyje moterys jaučiasi labiau atsipalaidavusios, dažniau mėgaujasi oraliniu seksu, nei vedybinėje lovoje.

Šiaip ar taip, tikrasis seksualinis moterų elgesys seksologams vis dar išlieka paslaptis – juk moterys turi nepalyginamai geresnių konspiracinių sugebėjimų nei vyrai.

Views All Time
Views All Time
6169
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!