Ar porelės laimei turi įtakos amžiaus skirtumas? Jei esi laimingai įsimylėjusi vyresnį vaikiną, tikriausiai sakysi, kad meilei amžius nesvarbu. Tačiau tiesa yra kitokia – meilė skaičiuoja metus, ir net labai įdėmiai.

Bendraamžiai

Gyvenate ramų, monotonišką gyvenimą, nė vienas nesiekiate jokių permainų. Jūsų draugystė gali būti laiminga, jei abu vertinsite ramybę. Jei ne, bendravimas tiesiog gali nutrūkti. Neretai vienas kitą pažįstate nuo mokyklos laikų, kartu užaugote. Grėsmė jūsų santykiams – nuobodulys, aistros trūkumas.

Skirtumas tarp jūsų – 1 metai

Jus sieja romantiška ir aistringa meilė, kuri vėliau gali virsti tvirta draugyste ir partneryste. Abu gebate puikiai spręsti kasdienines problemas, tačiau valdžia dažniausiai būna merginos rankose. Vaikinui dėl to būna šiek tiek nejauku. Grėsmė – pasibaigus audringam periodui, vienam iš jūsų gali pabosti monotonija, tačiau kartu galite rasti išeitį, kaip paįvairinti buitį.

Skirtumas tarp jūsų – 2 metai

Jus sieja ypatinga romantika, būdinga poetams ir menininkams. Jūs tikrų tikriausi meilės dievai. Galite vienas kitą be galo garbinti, tačiau susižavėjimas gali dingti ir per vieną sekundę. Jūsų santykiai labai nestabilūs. Stiprus susižavėjimas gali nelauktai praeiti. Liks tik sudaužytos vienišos širdys.

Skirtumas tarp jūsų – 3 metai

Jūs – labai emocinga porelė. Kyla daug ginčų, ne tik kasdieninių, bet ir filosofinių: dėl gyvenimo prasmės, tikslų, atsidavimo, meilės suvokimo. Draugystė neiširs, jei mergina bus kantri ir tolerantiška, o vaikinas ramus, flegmatiško būdo. Stiprios emocijos dažnokai griauna meilę, partneriai neretai nepasitiki vienas kitu. Vienas jūsų gyvena tik dabartimi, o kitas – viena koja jau yra ateityje.

Skirtumas tarp jūsų – 4 metai

Jus sieja tvirti dvasiniai ryšiai – ir darbe, ir kelionėse, ir moksluose, ir miegamajame. Esate ištikimi vienas kitam, tačiau be galo įtarūs ir pavydūs. 4 metų skirtumas – jau nemažai, todėl vienam nuolat tenka taikytis prie kito. Šiuo atveju dažniausia nukenčia jaunesnysis poros narys.

Skirtumas tarp jūsų – 5 metai

Jūsų porai dažniausiai rūpi aktyvus darbas, karjera, mokslai. Būsite laimingi, jei jus sieja bendri interesai, bendra tos pačios srities veikla. Tuomet laiminga ateitis garantuota. Tačiau jei interesai skirtingi – nieko iš to nebus. Jūs būsite kaip laisvi paukščiai – vienas skris į pietus, o kitas – į šiaurę. Dėl bendrų interesų trūkumo aistringas meilės ryšys gali nutrūkti.

Skirtumas tarp jūsų – 6 metai

Santykiai įtempti. Abu esate kovotojai, mėgstantys aktyviai diskutuoti, ginti savo nuomonę, laimėti žodžių dvikovą. Besiginčijant jausmai keičiasi nuo meilės iki neapykantos, nuo neapykantos iki aistros. Dėl nuolatinės kovos buitis nenuobodi, tačiau galiausiai gali atsibosti. Išmokite nusileisti.

Skirtumas tarp jūsų – 7 metai

Kiekvienas gyvenate atskirą gyvenimą. Suteikiate vienas kitam pakankamai laisvės ir erdvės, nereikalaujate išsakyti visų paslapčių. Vienas kitu pasitikite ir sugebate būti ištikimi. Tačiau per didelė laisvė atšaldo santykius. Nuoširdumo ir atvirumo stoka gali jus išskirti, tačiau geri draugai būsite visada.

Skirtumas tarp jūsų – 8 metai

Jus sieja tarpusavio supratimas ir stipri trauka. Dažniausiai tai brandi meilė, trunkanti ilgai. Nuolat žavitės vienas kitu, sugebate išsiaiškinti visus nesusipratimus, nesiginčijate dėl smulkmenų. Jaunesnysis dažniausiai gerbia ir palaiko vyresniojo nuomonę. Beveik idealūs santykiai.

Skirtumas tarp jūsų – 9 metai

Jūsų porelė itin emocinga, lėkštės skraido dažnai. Kyla daigybė ginčų dėl smulkmenų. Draugystė dažnai nepatvari. Vis dėlto jei abudu vertinate maištingą, audringą gyvenimą, galite sugyventi, o toks įtemptas jūsų gyvenimas gali skatinti kūrybingumą. Prireiks daug ištvermės, tačiau meilės be darbo nebūna.

Views All Time
Views All Time
23492
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!