Meilė motinai

Meilė motinai

Gyvenau įprastą gyvenimą – turėjau vyrą, tris vaikus, uošvius. Ko galėtų trūkti? Reikėtų tik džiaugtis, mylėti ir tylėti. Vyras – mano pirmoji meilė, jis taip pat mane karštai myli. Neįsivaizduojame vienas be kito. Tikiuosi ši mudviejų meilė gyvuos tol, kol mirtis neišskirs, o gal ir ilgiau. Beveik prieš metus į mano gyvenimą įsiveržė dar viena mano meilė. Tai nenusakomo jausmo, kurio neįmanoma žodžiais nusakyti, kurio net nesitikėjau, kad jis mane galės mane užvaldyti. Tas meilės jausmas greitai smelkėsi iki pat kaulų, iki pat slapčiausių mano širdies ir dvasios kertelių. Anksčiau net nesvajojau, kad galėsiu pajusti kažką panašaus – meilę tam žmogui, o tiksliau tai moteriai. Bet sakoma, kad širdžiai neįsakysi. Tokia meilė yra kantri, maloninga, nepavydi. Tu nesididžiuoji, neieškai sau naudos, nepasiduodi piktumui ir greitai pamiršti, kas giliai įskaudino, padarė bloga. Tu nuolanki ir atlaidi.

Skaudžiausia yra tai, kad tai meilė be atsako. Mylėjau, kentėjau. Atrodė, kad mano meilės jausmas nebus suprastas, o tuo labiau priimtas. Klausiau savęs, kodėl aš pasidaviau tam meilės jausmui? Atsakymo nebuvo. Nedaug tereikėjo – tik atvirumo, tik sugebėjimo išsipasakoti, kas slėgė mano širdį tai, kuriai buvo skirta mano meilė.

Ji šalindavosi manęs, gėdijosi manęs, o mano buvimas trikdė ją. Ji buvo tokia šalta, užsispyrusi. Bet atėjo ta diena, kai akmeninės ledi širdis sudrebėjo. Mano meilė neliko be atsako. Tik negaliu suprasti savęs – kaip galėjau pamilti žmogų, kuris taip buvo mane įskaudinęs. Nesuprantu, kas su manimi atsitiko.

Straipsniai 1 reklama

Šiandien yra tik vienas atsakymas. Kažkada mergina įsimylėjo vaikiną, bet šis pasinaudojo ja ir paliko. Tos meilės vaisiui nebuvo lemta augti su tėvais, ir jis buvo atskirtas. Užaugo pas kitus žmones. 13-os metų praranda ir juos. Užaugusi susitinka pirmąją meilę ir išteka. Po ilgų klajonių ir ieškojimų galų gale tas žmogus sutinka savo motiną. Jau po antrojo susitikimo širdyje įsiplieskia nesuvaldomas meilės jausmas jai. Taigi mano meilės jausmas skirtas surastajai motinai. Ji tokia švelni ir stipri, pažeidžiama ir valinga. Aš ją pamilau, ir nesvarbu, kad ji manęs neaugino

Atsiuntė: Audronė

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *