Meilė. Mano asmeninis tobulėjimas

Meilė. Mano asmeninis tobulėjimas

Ilgai ieškojau šio atsakymo savo gyvenime… Vis atrodydavo va dabar turėtų būti viskas gerai, bet kažko trūkdavo, iš šono pažiūrėjus buvo galima pagalvoti, kad esu tikrai laimingas, gi turiu, viską, tačiau viduje nei velnio taip nesijaučiau. Taip, visi siekiame laimės, tačiau kada būnam laimingiausi? Atsakymas paprastas, tik gaila nuo mažų dienų jo nežinojau, o ar žinai jį tu?

Tai kažkas apie ką pasaulis kuria dainas, stato filmus, kovoja konkuruoja, ir diskutuoja tačiau tiek mažai žino apie tai. Visi žmonės, net gyvūnai ir augalai, nori tik vieno – meilės. Bet esame pamiršę ir galvojame, kad jos įmanoma gauti iš aplinkos, iš noro išpildymo.. – nesąmonė ir melas, iš išorės TO NIEKADA negausi!  Laimingu nepadarys jokia mergaitė su trumpu sijonėliu, joks užpumpuotas bicepso dydis, joks milijonas, niekada netapsi laimingu, jei tik pats nemylėsi.

Svarbu – jei rimtai susikaupęs pastudijuotum savo gyvenimą, tai pamatytum, kad nusiraminai ir laimingiausias buvai tik tada, kai buvai pats įsimylėjęs iki ausų galiukų. Tik tada ją jaučiame, kai patys mylime, aplanko tikroji laimė, dingsta visi rūpesčiai, spalvos tampa ryškesnės ir gyvesnės, jauti tikrąją prasmę gyventi, tada lyg užšalusi gėlė po žiemos miego pražysti gražiausiom spalvom ir tampi toks ryžtingas, drąsus ir įdomus, kad net pats savęs nebesugebi atpažinti. Tampame stiprūs.

Straipsniai 1 reklama

Daugumai žmonių meilė tai sandoris, „Jeigu tu būsi toks koks aš noriu, kad būtum, aš tave mylėsiu, jeigu tu būsi kitoks – dink iš mano gyvenimo.” Deja, kas yra tikra meilė mūsų mokykloje neišmokė, ir nedaugelis žino, kad tikroji meilė, tikrąja to žodžio prasme, yra pati didžiausia jėga visatoje. Tikra meilė reiškia mylėti be prisirišimo, leisti kitam būti, daryti ir turėti taip kaip jis to nori, nekontroliuojant jo. Tikroji meilė tai vienintelis jausmas, kuris nekinta mūsų viduje, kurį mes nuolatos norime jausti, tačiau to nesuprantame, nes jis užgožtas daugybės kitokių jausmų bei įsitikinimų. Paleidi jausmą, ir jo vietą užpildo meilė. Tikroji meilė reiškia mylėti kiekvieną ir viską, ji ištirpdo visas ribas. Tai nereiškia, kad tampi apsiseilėjusia daržove, kuriai visi per galvą lipa, tai reiškia, kad tampi daug greitesnis, daug gudresnis, daug sėkmingesnis, daug linksmesnis, nelieka nei vienos problemos, su savo realybe darai ką tik nori ir tai gaunas neįtikėtinai greitai ir lengvai, o svarbiausia – jauti nenusakomą skonį gyvenimui, viskas einasi kaip sviestu tepta, atsibundi kiekvieną rytą prikimštas laimės parako, kuris niekada nesibaigia, niekas gyvenime tavęs nebegali nuliūdint, tai tokia jėga ir toks jausmas, kuris traukia lyg mešką medus, kurį sunku apibūdinti, bet reikia pačiam įsitikinti.. ir reikia visai nedaug, tiesiog pažiūrėti į savo vidų, ten auksas, kuris metų metus laukė, kol bus atrastas, ten visi Tavo atsakymai…

Įdomus pastebėjimas, kai buvo paklausta vieno turtingiausio planetos gyventojo, Voreno Bafeto, kokį geriausią patarimą esate gavęs, jis atsakė, „mane tėvai išmokė mylėti.” Neįmanoma sėkmė be meilės, nes visatos dėsnis yra neigiamas traukia neigiamą, teigiamas traukia teigiamą.

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *