Dabar nepamenu, kada paskutinį kartą buvau tokia laiminga, kaip šiandien. Nežinau kokia juoko ir šypsenos bitė man įgėlė, tačiau wow, aš jai dėkinga.

Mano nuotaika visai, kaip šiandienos oras. Danguje švyti saulė, o mano veide – šypsena. Aplinkui skambantis juokas. Taip gera yra gyventi ir džiaugtis tuo, ką turi.

Gera po ilgos žiemos vėl išlėkti į kiemą trumpomis rankovėmis, bent trumpam. Bent minutei. Stabtelėti ant lopinėlio, labiausiai apšviesto saulės, ir porą kartų apsisukti ratu. Iškėlus galvą į viršų ir užsimerkus. O tada šypsotis. Plačiai plačiai. Iki pat ausų.

Nes šiandien man gera. Nes vakar buvo gera. Nes ir rytoj, tikiuosi, bus gera. Labai labai gera. Ir su kiekviena diena vis gerės. Oras eis šiltyn, o mano šypsena platyn. Galėčiau garsiai surikti, jog esu laiminga. Labai labai laiminga. Tačiau nedrąsu. O jei kas tą laimę pavogs? Nenoriu. Nenoriu paleisti nė menkiausios smulkmenos, kurią laikau savo delnuose. Šiltuose delnuose.

Tokia graži diena. Tokia skani kava. Toks garsus juokas. Tokie kvaili žodžiai. Tokios naivios mintys. Tokios tobulos svajonės. Tokie gražūs sapnai. Tokios šiltos šypsenos. Tokie nuoširdūs apkabinimai. Tokios plačios svajos. Tokia, tokia, laiminga aš.. O jei įsimylėčiau, aš skraidyčiau..

Beje, žinai, kaip aš tave mylėčiau? Mylėčiau taip, kaip niekas nemylėjo. Mylėčiau taip, kaip myliu kiekvieną smulkmeną, kaip myliu gyvenimą. Kaip myliu saulę, kaip myliu šokoladą. Mylėčiau taip, kaip myli meškinai. Mylėčiau taip,kad net skaudėtų. Mylėčiau taip, kaip sugebėčiau geriausiai. Mylėčiau visada. Mylėčiau tave piktą, liūdną, besišypsantį, pakvaišusį, nervuotą. Mylėčiau tave miegantį, ar vairuojantį. Mylėčiau taip, kaip žmogus myli pirma kartą. Mylėčiau tave tikra meile. Tokia, kokia myli vaikai. Jei tik galėčiau aš mylėčiau ir jei galėsiu aš mylėsiu.

Views All Time
Views All Time
69536
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!