Vieną dieną, kai buvau viena, aš daug ką mąsčiau. Sėdėdama tarp keturių sienų ir mieste, kuriame nėra tavęs. Jis man atrodo toks didelis ir nemielas m. Tada, taip norėjau būti tavo gleby ir svajoti kartu su tavimi. Todėl tokie gyvenimo smūgiai ir likimas priverčia susimąstyti apie gyvenimą ir meilę. Tada pradedi suprasti kas tai yra ir viską labai branginti.

Tame dideliame ir svetimame mieste aš jaučiuosi vieniša, nes nėra tavęs šalia. Dažnai galvoju apie tave. Kaip susitiksime? Kaip kalbėsime, kai grįšiu? Ir mano veidą papuošia šypsena. Ta šypsena karštai mylinčio žmogučio. Dabar suprantu: Kas yra meilė? Ką reiškia būti mylimam ir pačiam mylėti? Tai pats nuostabiausias ir brangiausias jausmas, kurį mums dovanoja gyvenimas, bet jį labai reikia branginti ir saugoti. Labai gera yra būti pačiam mylimam ir mylėti. Tiesa, kad mylint užauga sparnai. Jautiesi lyg skristum. Sutinki su manim mažiuk.

Visada svajojau apie abipusę meilę. Norėjau būti mylima. Mano noras įsipildė, kurio prašiau per Kalėdas. Turiu nuostabų vaikiną, kuris yra geras, nuoširdus, supratingas. Apie tą, kurį svajojau labai ilgai.

Visada per Valentino dieną jausdavausi vieniša ir nelaiminga, nes nebuvo mylimojo. Mylėjau, bet į mano jausmus neatsakė. Bet dabar esu laiminga, nes turiu tave. Jaučiu, kad mes esame daug kuo panašūs. Suprantame vienas kitą. Dažnai galvoju apie mūsų susitikima, kaip susipažinome. Niekada netikėjau, kad sutiksiu tave. Ta šventė buvo man tokia liūdna ir be to iš mūsų pažinties nieko nesitikėjau. Galvojau, kad niekada tavęs nepamatysiu. Bet mes dabar kartu ir mylime vienas kitą. Su tavim aš viską pamiršau. Kas mane skaudino? Tą meilę dėl kurios kentėjau. Tu mano spindulėlis mano gyvenime. MYLIU TAVE IR NORIU VISADA BŪTI SU TAVIMI. Dabar atrodo, taip tauru ir nuostabu. Gal viskas atrodytu kitaip, jei mes gyventume kartu. Dabar svarbiausia, kad mes mylime vienas kitą. Ta meilė tokia nuostabi, kuria jaučiame savo širdutėse. O dar ta meilės diena ir tie 6 mėnesiai. Gal iš tiesų skaičius 14 man yra laimingas. Su Valentino diena! Jos aš laukiau taip ilgai kad galėčiau pasakyti, tuos nuostabius žodžius: MYLIU TAVE BRANGUTI.

(Deja mes kartu nesame prieš kelis mėnesius susipykome ir taip skaudu yra, kad tenka viską pamiršti ir pradėti gyvenimą be tavęs mažiuk, nors ir myliu dar tave)

Skiriu šį laišką Vytukui Teniui iš Mažeikių.

Atsiuntė: Jurgita

Views All Time
Views All Time
60182
Views Today
Views Today
1
0 0