Jeigu norite jums patikusiam vyriškiui padaryti gerą įspūdį, perdaug nesijaudinkite nei dėl pokalbio turinio, nei dėl savo išvaizdos. Anot psichiatro Raj Persaud, egzistuoja psichologinis triukas, kurio pagalba galite priversti kiekvieną vyriškį jus įsimylėti. Svarbiausia – kaip nors sužinoti savo „aukos“ mėgstamą emociją, po to paprasčiausiai suteikti vyriškiui galimybę labai stipriai ją išgyventi.

Sakykime, norite sugundyti psichiatrą. Na, psichiatrai mėgsta, jeigu kas nors pastebi jų įžvalgumą. Vadinasi, jeigu sutikote psichiatrą ir, bendraudami su juo, leidžiate jam suprasti, kad jis yra ypatingai įžvalgus, tai labai panašu, kad psichiatras stengsis užmegzti su jumis ilgalaikį ryšį. Taip atsitiks, jeigu jums pavyks užtikrinti, kad jūsų draugijoje jis jaustųsi įžvalgesnis, negu bendraudamas su kuo nors kitu. Viena pastaba: nebūkite neišmanėlė tiesiogiai girdama jį už minėtą jo savybę. Bendraujant su jumis jam turėtų užgimti jausmas, kad jo įžvalgumas yra nuostabus ir visados laukiamas.

DROVUMAS GALI PADĖTI

Jeigu norite būti pakviesta į pasimatymą, tai atminkite, kad drovumas nėra kliūtis. Dažniausiai tai būna privalumas. Buvo atlikta daugybė tyrimų, kurie patvirtino, kad drovumas yra ypatingai patraukli savybė. Pripažįstama, kad ši savybė dažnai patrauklesnė, negu drąsos demonstravimas. Apklausos rodo, kad apie 50 procentų žmonių laiko save droviais. Drovumas veikiau suartina su kitais, o ne atitolina nuo jų.

PROTINGŲ VYRŲ – PLAUKUOTOS KRŪTINĖS

Jeigu ieškote inteligentiško partnerio – ieškokite vyro su plaukuota krūtine. Psichiatro Aikarakudy Alias atlikti tyrimai rodo, kad plaukais apaugusiomis krūtinėmis dažniausiai pasižymi inteligentiškiausi ir ypatingai išsilavinę vyrai. Kuo plaukuotesnė krūtinė, tuo aukštesnis intelektas.

Dr. Alias atlikti JAV medicinos studentų tyrimai parodė, kad 45 procentai būsimų gydytojų buvo labai plaukuoti, tuo tarpu tiriant apskritai visus vyrus pastebėta tik 10 procentų plaukuotų vyrų. Pietinėje Indijoje atlikti mediciną bei inžinerinius mokslus studijuojančiųjų ir fizinį darbą dirbančių asmenų tyrimai parodė, kad abi studentų grupės buvo plaukuotesnės negu darbininkų grupė.

Tiriant studentus pastebėta, kad plaukuotesni studentai vyrai gaudavo geresnius įvertinimus. Dr. Alias ištyrė 117 studentų, kurių intelekto koeficientas yra nemažesnis už 140, ir nustatė, kad šioje grupėje buvo daugiausia plaukuotų studentų. Pačių intelektualiausių vyrų plaukuotos buvo ne tik krūtinės, bet ir nugaros.

KOSMETINĖ CHIRURGIJA – NE IŠEITIS

Ar krūtų padidinimo arba nosies koregavimo chirurginės operacijos padidina moters šansus rasti partnerį? Ne. Kosmetinė chirurgija paliečia jautriausią vyrų ir moterų santykių vietą – tiesos klausimą. Abi lytys nurodo sąžiningumą kaip vieną iš labiausiai vertinamų potencialaus partnerio savybių. Atlikus kosmetinę operaciją, viena problema (fizinis netobulumas) pakeičiama psichologine problema – visada jaučiama, kad kūnas tapo „netikras“. Kadangi kūnas nėra tikras, visada gali būti padaryta išvada, kad taip besielgiantis asmuo taip pat nėra sąžiningas.

Kosmetinė chirurgija neramina vyrą. Jeigu moteris nėra tokia, kokia yra iš tikrųjų, tai ar ji gali būti sąžininga dėl kitų dalykų, pavyzdžiui, dėl jos gyvenimo? Ir jeigu moters išvaizda yra jai tokia svarbi, kad ji ryžtasi rizikuoti ir paaukoti tiesą vardan patrauklumo, ar jos partneris turi pataikauti jai?

Kosmetinė chirurgija vyrui dažnai sukelia papildomą stresą ir papildomą įtampą, ar jis pakankamai nuramino moterį dėl jos išvaizdos, priklausomai nuo to, kiek daug ji investavo į savo išvaizdą. Vyrai nori, kad moterys atrodytų pasakiškai, bet būtų tokiomis perdaug dėl to nesistengdamos.

UŽ PASITENKINIMĄ SEKSU ATSAKOME PATYS

Turbūt kiekvienas iš mūsų nenorėtų eiti į restoraną ir leisti kitiems, kad šie nuspręstų, ką mes valgysite. Keista, bet intymiai bendraudami žmonės elgiasi būtent taip.

Neįmanoma mylėtis, kad abiem partneriams būtų malonu. Panašiai kaip nėra tokio patiekalo, kuris visiems patiktų. Antra vertus, jeigu mėgstamą patiekalą valgote kiekvieną dieną, tai gali kilti noras jį pakeisti kuo nors kitu. Tačiau niekas jūsų meniu nepakeis, jeigu patys to nepaprašysite.

Nepatenkinamo seksualinio gyvenimo svarbiausia priežastis – neprašyti to, ko jūs norėtumėte lovoje. Nuostabu, kad nepageidaujamos pasekmės gali atsirasti vien todėl, kad dauguma žmonių perdaug kuklinasi išsakyti savo partneriui, ko jie norėtų lovoje. Vyrai gali tapti neištikimi, kadangi negali paprašyti ypatingos seksualinės malonės, kurią jų partnerei suteikti jiems būtų nesunku. Tik reikia, kad jie paprašytų.

Moterys gali skųstis, kad jų vyrai „lovoje netinkami“, ir todėl vengti sekso arba užmegzti slaptus meilės ryšius, bet jokiu būdu neleisti, kad jų partneriai žinotų, ko joms reikia. Kita problema – daug žmonių galvoja, kad jų partneris pats turėtų žinoti, ko jiems reikia, arba kad užuominomis bei kūno kalba jie pakankamai aiškiai parodė, ko norėtų, bet buvo atmesti.

BŪTINA KALBĖTIS

Nuoširdus pokalbis apie seksą yra vienintelė priemonė. Tačiau kalbėti apie jį taip pat reikia laiku. Jeigu tuojau po sekso išsakote, ko jums trūko, partneris gali priimti tai, kaip skundą. Geriau apie tai kalbėti tada, kai sekso greitu laiku nenusimato. Verta atsiminti, kad seksas yra abipusis: geriausia pradėti kalbą klausiant, ko kitas partneris norėtų, užuot pirmiausia priminus, ko pats norėtum.

Pokalbis apie seksą bus konstruktyvus, jeigu jis bus panašus į prekybą, kai abu partneriai sutinka keistis. Kitaip sakant, jūs kažką padarysite dėl partnerio, jeigu jis padarys kažką dėl jūsų. Jeigu kalbėsite taip, tarsi tik kitas asmuo turėtų keistis, tai pokalbis pasibaigs partnerio bandymu apsiginti, bus jam skausmingas.

Daug žmonių priešinasi pokalbiui apie seksą, nes tiki, kad šis turėtų būti spontaniškas ir natūralus. Antra vertus, seksas gali būti spontaniškas tik tuo atveju, kai jūs ir jūsų partneris būsite tikri dėl to, kas patinka kitam partneriui, bet jūs galite tapti tokiais tik kalbėdami.

Views All Time
Views All Time
15097
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!