Kaip elgtis, kad vyro meilė iš pirmo žvilgsnio virstų amžina meile?

Kaip elgtis

Jaunystėje tikime, kad meilė iš pirmo žvilgsnio ir tobuli pasimatymai, kuriais mėgaujasi Holivudo aktoriai, egzistuoja iš tiesų. Deja, vėliau suprantame, kad tobulus pasimatymus iš kino filmų sukuria ne tik nuostabios meilės istorijos, bet ir dekoracijos, apšvietimas, makiažas ir netgi honorarai. Vyrai šiuo klausimu turėtų būti nusiteikę netgi skeptiškiau nei moterys, tačiau apklausų duomenys rodo, kad net 48 proc. vyrų tiki meile iš pirmo žvilgsnio, rašo „Men's Health”.

Žinoma, klasikinis meilės iš pirmo žvilgsnio apibrėžimas nelabai sudėtingas, ypač kalbant apie vyrus: akį patraukia veidas, kūnas ar visuma, kuri sukuria patrauklų vaizdą, virstantį aistra. Tačiau vyro meilė iš pirmo žvilgsnio išties yra meilė iš dvylikto žvilgsnio – tai nėra tik pirminė psichologinė ir cheminė reakcija, kuri įvyksta pamačius moterį. Vyrui trauka atsiranda bent šiek tiek pabendrauja su moterimi.

Nustebote? Taip tikriausiai yra todėl, kad vyrukai sudaro blogą įvaizdį. Kai moterys sako, kad penktadienio vakarą išeina ieškoti meilės, išties jos mano, kad sutiks vienos nakties nuotykių ieškančius vaikinus. Tuo tarpu vyrukai taip pat ieško merginų, kurios kristų į akį, bet santykiai tik tuo vienu vakaru nesibaigtų. Vyrukai elgiasi kitaip tik todėl, kad pačios moterys apie juos formuoja tokią nuomonę.

Straipsniai 1 reklama

Kodėl vyrai slepia savo jausmus ir tikruosius ketinimus? O kaip manote, ką pagalvotumėte apie tokį vaikiną, kuris per pirmą pasimatymą, dar nespėjęs sulaukti „Cezario“ salotų, prisipažintų jus įsimylėjęs? Be to, vyrams patinka kovoti ir tik tada gauti grobį: numokite į jį ranka, nesileiskite pabučiuojama, nepaskambinkite – meilė tik dar labiau suliepsnos.

Svarbiausia, žinoma, vienkartinę aistrą paversti ilgalaikiais santykiais, tad privalu žinoti, ko nori vyrai. Atrodo, paprastas klausimas, ar ne? Jums patinka jis, jūs patinkate jam, ir naktis baigiasi aistringomis glamonėmis kurio nors namuose. Tačiau priešingai populiariai nuomonei, vyrai moters aistros nevertina pagal tai, ar ji pirmą vakarą gulasi su juo į lovą. Netgi atvirkščiai – daugumai vyrų moteris tampa tuo įdomesnė, kuo mažiau fizinio kontakto su ja turi.

Nors vyrai tikrai turi greitus seksualinius variklius, ilgas ir ištemptas pasivažinėjimas jiems taip pat patinka ir yra jaudinantis. Todėl moterys neturėtų nuvertinti erzinimo ir gundymo meno veiksmingumo. Netikėtas prisilietimas ar šelmiškas žvilgsnis jo meilę iš pirmo žvilgsnio sustiprina kur kas labiau nei ilgas bučinys praėjus vos 20 minučių nuo pažinties pradžios.

Juk žinote, kaip būna: moteris prisipažįsta meilę labai anksti, o vyras mano, kad netrukus bus užrakintas namų narvelyje ir supančiotas iki gyvenimo pabaigos. Tačiau jei meilę prisipažįsta vyrukas, jis tikisi atsakomosios reakcijos. Kai kas gali teigti, kad jausmų prisipažinimas yra gražu ir nuoširdu. Išties jausmų prisipažinimas turėtų įvykti tada, kai santykiai jau įsibėgėję. Žinoma, labai norisi išsipasakoti savo jausmus, svajones ir antakių pešiojimo įpročius žmogui, kuris tuo metu svarbiausias.

Vis dėlto vyrai apie meilės ir jausmų prisipažinimą mano visai kitaip. Tegu intymumas progresuoja natūraliai – pasilikite prisipažinimus ateičiai, nes vyras ir taip supras, kad myli jus iš pirmo žvilgsnio. Net 86 proc. apklausose dalyvavusių vedusių amerikiečių vyrų sako, kad jų santykiai su žmonomis prasidėjo meile iš pirmo žvilgsnio.

Įsidėmėkite dar vieną dalyką – vyrai mėgsta kalbėtis tik vienoje situacijoje – drabužinėje po treniruotės su komandos draugais ir treneriais. Kitais atvejais vyrai nemėgsta kalbėtis nei su draugais, nei su moterimis, todėl neišgąsdinkite jo per pirmąjį pasimatymą. Galite pasakyti, ką jaučiate ir be tų taip nemėgstamų įžangų: „Kur nuves mūsų santykiai?“

Pakvieskite jį į dienos trukmės iškylą savaitgalį, užsakykite bilietus į koncertą ar teatrą ar surenkite pobūvį, jei draugai bendri. Tačiau viską planuokite iš anksto. Planuodama laiką ir įtraukdama jį į savo planus parodysite, kad jis jums pakankamai svarbus ir galite skirti jam laiko net tuo atveju, jei nesate rimtai vienas kitam įsipareigoję (jis neišsigąs). Vyrui gali būti lengviau tris valandas planuoti pasimatymą su jumis, nei ištarti tuos tris paprastus žodžius: „Aš tave myliu.“

Kodėl? Kai kurie vyrai mano, kad ištarę šiuos stebuklingus žodžius jie kažkokiu būdu supančios save amžinai buičiai ir rutinai. Tiesa yra ta, kad vyrai paprastai šiuos žodžius priima labai rimtai (jei taip nebūtų – nebūtų sunku šiuos žodžius ištarti).

Jie vyras nesako „myliu“, nereiškia, kad jis to nejaučiau. Savo jausmus jis gali išreikšti komplimentu, netikėta staigmena ar pagalba ruošiant vakarienę. Tačiau svarbu ir tai, kad to paties jis laukia iš jūsų: komplimentas ar užuomina apie jausmus sukels didesnį susidomėjimą jumis nei atviras jausmų prisipažinimas per anksti.

Tags:

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *