Aš pamenu tuos vakarus kada laukdavau tavo žinučių, kaip eidavau pasiimti spaudos tikėdamasis nors porą eilučių tavo laiškeli parsinešti, dabar jau viskas kitaip nutilo mobilus, net nebereikia eiti pasiimti spaudos!

Taip Vilija, tu sakei tiesa tas laikas per kurį mes buvome pora tada viskas buvo lik pasaka, pasaka kuri baigėsi blogai. Aš negaliu dabar tikėti toliau meile, negaliu mylėti žmogaus, negaliu tikėti, svajoti, nes aš netekau brangiausio žmogaus – tavęs. Aš einu gatve matau žmones švelniai susikabinusius už ranku, kurie eidami juokiasi ir džiaugiasi, pamenu ir aš koks aš buvau laimingas, kaip tu buvai šalia. Aš einu gatve matau žmones, ieškau jų lupose šypsenos – kuri priklausė tau, lupu – kurios buvo tokios mielos ir švelnios, širdies- kuri buvo man tokia reikalinga, bet ji mane paliko. Galbūt kada gyvenime tu suprasi, ką aš rašau, juk tai nėra melas,o tai yra širdies jausmai.

Žinai Vilija aš dabar jau gyvenu kitą gyvenimą, kuriame nėra draugų, šypsenos, ir džiaugsmo. Viskas prasidėjo nuo to, kaip tu mane vėlyvą žiemos vakarą man ištarei ,,skiriamės” aš netikėjau, bet pastaruoju metu mūsų santykiai atšalo, aš kažko panašaus ir tikėjaus. Žinai Vilija aš gerai įsiklausiau į ,,Pikaso” dainą- ,,Sudie”, ir supratau, kad ta daina yra velniškai panaši į tą vakarą kada tu man žinutėje ištarei ,,sudie”.

Žinai Vilija aš tankiai paimu tavo laiškus, perskaitau kokį vieną, bet dažniausiai aš tai darau vienas, nes jį perskaičius aš suprantu koks aš tada buvau laimingas, ir pradedu vergti. Žinai Vilija aš tikėjausi iš draugų paramos, kada tu mane palikai, bet jos sulaukiau labai trumpai gal kokius du mėnesius. Vasario14 aš sėdėjau restorane, prie manęs sėdėjo gera mano draugė tokia Gintarė ir man pasakė Tadai tu visada liūdnas, liūdnas ir liūdnas, kodėl? O aš jai nieko nesakiau! Tada ji pati gal po kokių 10 sekundžių vėl paklausė: Dėl Vilijos ar ne? O aš lėtai palinksėjau jai galva. Aišku aš su mielu noru bučiau norėjas, kad tu būtum buvusi jos vietoj.Bet dėję tu mane jau buvai palikus. Aš tau dar į šį laišką įdėsiu vieną savo nuotrauka.

Prašau Vilija pasakyk ką tu man dabar jauti? Aš tai amžinai tau jausiu meilę, prieraišumą, ir šilumą. Aš labai norėčiau pasakyti, dar tau kartą myliu. Aš nebeieškosiu gyvenime merginos, nes nenoriu jos apgauti, nes aš jos nemylėsiu, nes myliu tik tave. Mylėjau, Myliu, Mylėsiu.

Atsiuntė: Tadas

Views All Time
Views All Time
1994
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!