Apie tobulą bučinį svajoja kone kiekviena mergina. Dar nuo mažens stebėti bučiniai filmuose, vėliau taip laukti pirmosios meilės bučiniai… Galiausiai, prasidėjus lytiniam gyvenimui, jie, rodos, nukeliauja į antrą planą. Ir be reikalo. Bučinys – galingas ginklas siekiant sujaudinimo, veiksmingas būdas nuraminti ir tiesiog žaisminga priemonė flirtuoti.

Bučinys suprantamas ir vertinamas skirtingai, priklausomai nuo žmonių mentaliteto bei tradicijų. O ir bučiavimosi būdai labai skiriasi. Pavyzdžiui eskimai bučiuojasi tik švelniai liesdamiesi nosimis, indėnai bučiuojasi nejudančias lūpas priglausdami prie skruosto, o Saudo Arabijoje – pabučiuojamas delnas ir jis priglaudžiamas prie partnerio kaktos.

Mums priimtini bučiniai skiriasi savo intymumu (nors kas galėtų ginčytis, jog indėnai bučiuojasi neintymiai?).

Bučiavimasis lūpomis ir liežuviais išreiškia seksualinį intymumą. Seksologai teigia, jog bučinys gali būti toks pat iškalbingas, kaip kad žodžiai: švelnus, gašlus, jautrus, atsargus, drąsus ir net reikalaujantis ar griežtas.

Bene kiekvienas yra jutęs akimirką, kada jau suvokiama, jog bučinys yra neišvengiamas. Kas tada vyksta žmogaus organizme? Kyla susijaudinimas, kuris išreiškiamas lūpų putlėjimu, o tai sustiprina lūpų nervų galūnėlių pojūčius. Ir, nors bučinys jau pats savaime nuteikia jaudinančiai (žinoma, jei bučiuojamasi su dominančiu žmogumi), niekas neturi įgimto talento mokėti bučiuotis. Tai lemia praktika, noras suteikti malonumą, partnerio pažinimas.

Bučiavimosi technikos patariama mokytis bučiuojant savo ranką ar minkštą vaisių.

O technikų yra įvairių. Štai keletas jų:
• lengvi bučiniai – tai vos juntami lūpų prisilietimai prie vokų, ausų, sprando, raktikaulių. Tokius meilius bučinukus patariama derinti su lyžtelėjimais ir pasitrynimais nosimis.
• skanūs bučiniai – tai bučiavimasis perduodant iš burnos į burną Jūsų mėgstamiausius vaisius, ledus, šampaną… Bučiuokite partnerio kūną prieš tai išteptą šokoladu ar tiesiog perbrauktą ledo gabaliukais…
• peteliškės bučinys – švelnūs bučinukai blakstienomis liečiant partnerio skruostus.
• prancūziškas bučinys – įsiskverbimas liežuviu į partnerio burną ir jo liežiuvio galiuko jaudinimas, tyrinėjimas, žaidimas.

Bučiavimo technikas kurkite patys, nebijokite improvizuoti, mėgaukitės ir nepamirškite stebėti, kaip į jas reaguoja Jūsų partneris.

Views All Time
Views All Time
2224
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!