Seksas, apsikabinimai ir bučiniai yra labai naudingi žmogaus sveikatai, teigia mokslininkai. Sekso metu laikinai padidėja kraujo spaudimas, o tokia „mankšta” arterijoms ir venoms padeda išlikti stiprioms ir lanksčioms.

„Žinoma, visi esame skirtingi, tačiau seksas gali duoti tokią pat naudą, kaip kelis kartus užlipti ir nulipti laiptais”, – sako Keti Ros (Kathy Ross) iš Didžiosios Britanijos širdies fondo.

Ir tai daug smagiau – tai reiškia, kad yra didesnė tikimybė priprasti prie „treniruočių” režimo, pažymi britų dienraštis „The Sun”.

Mylėdamiesi sudeginame vidutiniškai 200 kalorijų.

Tačiau nauja poza gali padėti sudeginti dar daugiau riebalų ir suteikti didesnį malonumą. Didžiausią naudą gauna partneris, esantis viršuje.

Padeda ir apsikabinimai. Šiaurės Karolinos universiteto mokslininkai nustatė, kad jie gali sumažinti kraujo spaudimą, dėl jų išsiskiria daugiau naudingo hormono oksitocino.

Maža to, kiti amerikiečių mokslininkai aptiko ryšį tarp sekso ir imuninės sistemos. Vilkeso universiteto dėstytojas Karlas Charneckis (Carl Charnetski) nustatė, kad studentų, kurie mylisi bent kartą per savaitę, organizme yra daugiau antikūno, vadinamo imunoglobinu A. Jis padeda organizmui kovoti su infekcijomis.

Ekspertai taip pat rekomenduoja nevengti bučinių, kadangi bučiuojantis padidėja seilių išsiskyrimas, o jos padeda įveikti bakterijas ir sumažinti dantų ėduonį, rašo „The Sun”.

Views All Time
Views All Time
6716
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!