Torres Jaime I yra gilios, turtingos ir tamsios gintaro spalvos brendis. Jame atsiskleidžia koncentruotas kvapų aromatas su kokonuto, džiovintų vaisių ir prieskonių užuominomis. Brendžio lengvas ir švelnus skonis pažymi brendžio kokybę.

18a. Torres šeima nusipirko pirmąjį vynuogyną Penedes regione, o 1870 m. Jaime Torres Vendrell įkūrė Torres vyninę. Jaime Torres šūkis buvo “darbą atlikti tik gerai”, kuris buvo perduodama iš kartos į kartą. Torres sukūrė šį brendį ir pavadino jį įkūrėjo vardu. Jaime I brendis gaminamas senu “solera” metodu iš baltųjų vynų distiliato. Šio brendžio gamybai naudojami tik reserva distiliatai, gaunami iš geriausių derlių. Pagaliau, kad išgauti visišką šio brendžio aromatą yra pridedamas mažas kiekis 10 metų Folle Blanche distiliato, kuris naudojamas tik aukščiausios kokybės brendžiams. Seniausias distiliatas yra išlaikytas 30 metų.

Gamintojas: “Miguel Torres”, Ispanija.

Torres šeima brendžius pradėjo gaminti 1928 metais. Nuo pat pradžių jie pelnė gerą vardą. Šiandien Torres gaminamais gėrimais prekiaujama daugiau nei 120 pasaulio šalių. Visame pasaulyje jie yra prestižo simbolis. Jie puikuojasi geriausių restoranų, viešbučių bei specializuotų parduotuvių lentynose. Torres produkcija įvairiose parodose susilaukė pripažinimo labiausiai vertinamų ir gerbiamų vyno ekspertų, nuolatos atkreipia tarptautinės spaudos atstovų dėmesį. Kartu su daugybe apdovanojimų saugomi ir garsių vyno bei brendžio vertintojų komentarai, kuriais Torres šeimos nariai didžiuojasi kaip ir aukso medaliais.

Talpa : 0.7 L
Kaina : 265 Lt

Views All Time
Views All Time
3366
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!