GRAND MARNIER – pasaulyje žinomiausias ir labiausiai prestižinis prancūziškas likeris. Sukurtas daugiau nei prieš šimtą metų – 1880-aisiais- Aleksandro Marnier-Lapostolle, GRAND MARNIER išlieka unikaliu prekiniu ženklu, elegancijos ir kokybės simboliu.

Tam, kad būtų pagamintas vienas prestižiškiausias likeris pasaulyje, išlaikantis itin aukštą kokybės kartelę, yra naudojami tik patys kokybiškiausi ingredientai. Konjakas yra vienas iš jų. GRAND MARNIER gamybai naudojamas Cognac Marnier V.S., gaminamas Chateau de Bourg pilyje, esančioje pačioje Charente regiono širdyje. Konjako gamybai naudojamas kruopščiai atrinktas vynas iš Cognac regiono; konjakas mažiausiai 3 m. brandinamas ąžuolo statinėse.

Kitas “gyvybiškai” svarbus ingredientas – apelsinai, tiksliau jų žievėlės, duodančios GRAND MARNIER unikalų, savo kokybe išsiskiriantį skonį ir aromatą. GRAND MARNIER gamybai naudojami specialios rūšies “Citrus Bigaradia” kartieji aplesinai, kruopščiai atrinkti Pietų Indijos tropinių vaisių plantacijose. Ši apelsinų rūšis išsiskiria tuo, kad sudžiovinus jų žievę, kvapas žievelėje išlieka itin stiprus ir aromatingas – tinkamiausis GRAND MARNIER gamybai, duodantis unikalų aromatą ir charakterį likeriui.

Gamintojas: Societe des Produits Marnier-Lapostolle, Prancūzija

GRAND MARNIER – kaip ir daugelis genialių idėjų – yra laimingo atsitiktinumo ir gemialumo rezultatas. Laimingas atsitiktinumas buvo tai, kad GRAND MARNIER sukūrėjo – Aleksandro Marnier tėvas 19 a. pr. įsigijo nemažą kiekį aukščiausios kokybės konjako. Šis konjakas buvo traktuojamas kaip ilgalaikė investicija ir buvo paliktas brandinti ąžuolo statinėse ilgus dešimtmečius, laukdamas palankiausios progos jį parduoti. Jo sūnus turėjo kur kas didesnių ambicijų. 19a. pab. Prancūzija suklestėjo, išaugo prabangos poreikis bei būtinybė ieškoti kažko naujo ir neįprasto. Geniali idėja sujungti kilmingą puikios kokybės konjaką su tuo metu tin egzotišku savo skoniu vaisiumi po 10 bandymų metų pagaliau pagimdė unikalų šedevrą – apelsinų skonio konjako pagrindu pagamintą likerį GRAND MARNIER. Šiomis dienomis GRAND MARNIER eksportas viršyja bet kurio kito prancūziško likerio eksportą. Daugiau nei 150-yje šalių žmonės vertina subtilų malonumą, kurį teikia jo skonis.

Talpa : 0.7 L
Kaina : 79.64 Lt

Views All Time
Views All Time
9244
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!