Lietuviškų televizijų rusiškos tradicijos
|

Lietuviškų televizijų rusiškos tradicijos

Gal ir nebūčiau atkreipusi dėmesio, bet sausio 1 dieną, šiek tiek po trijų valandų dienos, kai pagaliau išsibudinau, įsijungiau televizorių. Nušvito ekranas, rodantis LNK kanalą. Gi žiūriu, rodo koncertą “Slavianskij bazar”. Rusiška muzika Naujųjų metų proga. Perjungus į 5 kanalą, širdį vėl užliejo rusiška šiluma – ten rodė Rusijos filmą “Trys muškietininkai”. Tada nusprendžiau pasklaidyti televizijos programas. Ką gi, rusiškų motyvų lietuviškų televizijų kanaluose radau sočiai. Tarkim, anksčiau pasikėlusiems, rytą maloniai galima buvo pradėti nuo rusiškos kriminalinės komedijos “Autoritetas, pravarde Profesorius”, transliuojamos per BTV nuo pusės vienuoliktos. Kas Naujųjų metų proga mėgsta tradiciškai pažiūrėti “Likimo ironiją arba Po pirties”, po valandos galėjo persijungti TV3. Iškart po šio filmo per tą patį kanalą parodė ir rusišką animacinį filmą “Slibinas Goriničius ir Dobrinia Nikitičius”. Ir taip iki dviejų valandų dienos. Tada – pertrauka papietauti. Toliau, kaip jau rašiau, galima buvo rinktis tarp LNK ir 5 kanalo – rusiškos muzikos ir rusiško filmo. Vakarinėje programoje galima pasirinkti net iš trijų: tęsti kaimyninės šalies serialo “Gimusi tapti žvaigžde” peržiūrą per “Tango TV” arba mėgautis rusiška muzikine “Pelene” per 5 kanalą. Ir baigti Rusijos detektyviniu serialu “Mentai. Sudužusių žibintų gatvės” per BTV. Taip smagiai galima buvo praleisti pirmąją metų dieną Lietuvoje, nepamirštant nacionalinių rusiškų ypatumų.

“Išsipildymo akcijai” per pirmą dieną suaukota rekordinė suma – 47 tūkstančiai litų
| |

“Išsipildymo akcijai” per pirmą dieną suaukota rekordinė suma – 47 tūkstančiai litų

Vakar, lapkričio 2-ąją, rekordu prasidėjo ketvirtasis tradicinis ir didžiausias Lietuvoje paramos projektas globos namuose augantiems vaikams “Išsipildymo akcija”, kurią organizuoja TV3 televizija ir SEB Vilniaus bankas. Per vieną dieną geros valios žmonės akcijai suaukojo net 47 tūkstančius litų. Tokia suma pernai buvo suaukota per 4 akcijos dienas, o pirmaisiais akcijos metais – per daugiau nei dvi savaites. Kiekvienam akcijai užsiregistravusių globos namų ligoniukui šiandien paramos jau tektų už 35 litus. Ilgėja ir akcijoje dalyvauti norinčių globos namų sąrašas – “Išsipildymo akcijos” organizatoriai jau sulaukė laiškų iš 83 Lietuvos kūdikių ir vaikų globos namų, kuriuose auga 5031 vaikas, iš kurių net 1354 vaikams reikalinga medicinos pagalba ir priežiūra. Pagal preliminarius šių pirmųjų globos namų paskaičiavimus, būtiniausios pagalbos vien šiems vaikučiams reikėtų už beveik milijoną litų – maždaug už 837 281 litus. Be pinigėlių ligoniukams, pagalbos, meilės ir paramos reikėtų ir 1023 šiuose globos namuose augantiems vaikams, kurių dokumentai ruošiami ir jau paruošti įvaikinimui. Paraiškas dalyvauti šiųmetėje akcijoje globos namų vadovai gali rasti TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt ir registruotis akcijai iki lapkričio 10 dienos. Pernai akcijoje dalyvavo rekordinis skaičius – 118 globos namų ir 6727 juose augantys vaikai, šiemet laukiama prisijungiant dar daugiau globos namų.

BTV eteryje – naujas vasariškų žinių projektas
| |

BTV eteryje – naujas vasariškų žinių projektas

BTV eteryje – naujas vasariškas žinių projektas. Jau nuo birželio 26 d. visą vasarą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio Lietuvos gyventojų akis vėlų vakarą džiugins keturios žavios ir seksualios merginos, pristatančios svarbiausius dienos įvykius, sporto naujienas ir orų prognozes bei kalbinančios studijos svečius. Tai nebus įprastos žinios, kuriose naujienos pateikiamos sausais faktais ir rimtais veidais. Naujosios laidos, pavadinimu “Uogos. Žinios ir Orai”, vedėjos žiūrovus stebins gera vasariška nuotaika, drąsa, staigmenomis, pokštais bei subtilia erotikos doze. Visos keturios būsimosios laidos vedėjos prieš kameras nesijaučia naujokėmis. Kandidačių į vedėjas visų pirma buvo ieškoma tarp reklamos ar drabužių demonstravimo modelių. Iš kelių dešimčių panorusių tapti naujomis žinių vedėjomis merginų buvo pasirinktos tos, kurios domisi politika, moka taisyklingai lietuviškai kalbėti, sugeba imti interviu. Ir, žinoma, tos, kurios išdrįs visą vasarą praleisti karštoje TV studijoje. Šiuo metu kiekvieną dieną vykstančiose repeticijose jaunosios eterio žvaigždės mokosi kalbėti priešais kamerą bei kitų darbo žinių studijoje ypatybių.

Rugpjūčio sekmadieniai per TV3 skirti stiprioms ir įdomioms moterims
| |

Rugpjūčio sekmadieniai per TV3 skirti stiprioms ir įdomioms moterims

Keturis rugpjūčio sekmadienius TV3 televizija rodys filmus apie moteris, kurias pamilo visas pasaulis, herojes, kurioms įkūnyti buvo pakviestos garsiausios pasaulio aktorės ir jų gyvenimo istorijas, kuriomis vyrai žavisi, o moterys svajoja, kad kada nors jos bus tokios stiprios, tokios įdomios, seksualios ir protingos, kaip šios… Susipažinkite su pirmo sekmadienio, rugpjūčio 6 dienos, heroje – tai gražioji Merilina ir jos “Nepakenčiamo žiaurumo” istorija apie susidorojimą su neištikimu sutuoktiniu ir niekšingu jo advokatu… Pagrindinius vaidmenis šioje meilės ir neapykantos, pinigų ir sumanumo istorijoje sukūrė: “Oskaro” ir “BAFTA” laureatė, dukart “Auksinio gaublio” nominantė aktorė Catherine Zeta-Jones ir “Oskaro” bei dukart “Auksinio gaublio” laureatas, “Emmy” nominantas aktorius George’as Clooney. Istorija “Nepakenčiamas žiaurumas” – puiki pamoka neištikimų vyrų žmonoms ir įspėjimas nedorėliams vyrams, kad saldus nukrypimas į šoną gali labai karčiai atsirūgti… Antro sekmadienio, rugpjūčio 13 dienos, herojė – darboholikė vienišė Odrė, kuri, besistengdama būti tobula advokate, iš žavios moters tapo vaikščiojančia teisės knygų biblioteka ir gera pakaba darbo kostiumėliams…

Lietuvos kabelinės televizijos asociacija uždegė „žalią šviesą“ MTV
| |

Lietuvos kabelinės televizijos asociacija uždegė „žalią šviesą“ MTV

MTV Networks Baltic ir Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) susitarė dėl „MTV Lietuva“ transliacijų visoje šalyje. 48 kabelinės televizijos operatorius vienijanti LKTA nusprendė rudenį startuojantį lietuvišką MTV kanalą įtraukti į Lietuvos kabelinės televizijos programų paketą. Iki šiol tarptautinius MTV kanalus rodė tik kai kurie kabelinės televizijos operatoriai. Po MTV ir LKTA sutarties suderinimo kiekvienam kabelinės televizijos operatoriui Lietuvoje sukirsti rankomis su MTV dėl kanalo transliacijų yra paprasta kaip įsimylėti. „MTV Lietuva“ – tai nacionalinės garbės reikalas, todėl „MTV Networks Baltic“ kartu su tarptautiniais kompanijos vadovais didžiuojasi, kad tokia įtakinga kabelinės televizijos organizacija kaip LKTA tapo solidžiu didžiausio pasaulyje televizijos tinklo partneriu, suteikdama Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams galimybę matyti lietuvišką MTV“, – sako „MTV Networks Baltic“ generalinis direktorius Marius Veselis.

MTV atiduoda savo veidą į Lietuvos rankas
| |

MTV atiduoda savo veidą į Lietuvos rankas

Iki MTV erdvėlaivio pakilimo lieka vis mažiau laiko ir jame vis dar yra daug vietos visiems, vaikystėje svajojusiems būti kosmonautais. Televizija jau išrinko vedėją merginą, aktyviai žvalgo, kur nuo jam lemtos vietos slepiasi vėdėjas vaikinas, ir dar pradeda ieškoti užsklandų kūrėjų. Užsklandos (kalbantys angliškai jas vadina art breaks) – tai trumpi, iki 30 sekundžių trukmės klipai, rodomi tarp laidų ir reklamų. Jie linksmi, vaizdingi, išradingi, kartais nuo jų susimazgo mintys, tačiau jie visada nuteikia maloniai kaip netikėtai laimėta kelionė į Karibus. „MTV Networks Baltic” rinkodaros direktorius Tomas Ramanauskas ir pats svajoja sukurti tokią užsklandą. “Geriausiai žinomas tokios užsklandos pavyzdys yra tas klipukas, kur astronautas Mėnulyje iškelia vėliavą, o pabaigoje joje pasirodo MTV ženklas. Pats norėčiau kokį nors klipuką sumeistrauti, bet nemoku, todėl jiems kurti ieškau bendraminčių”, – pasakojo Tomas degančiomis akimis ir daug gestikuliuodamas. Tai galėtų būti trumpa, buitine kamera nufilmuota istorija apie svajotoją mergaitę, kuri nori išmokti skraidyti tik tam, kad atkeršytų ant jos dviračio purptelėjusiems paukščiams.

Populiariausią tarp moterų dramą “Meilės paslaptys” TV3 televizijoje pakeis “Audra”
| |

Populiariausią tarp moterų dramą “Meilės paslaptys” TV3 televizijoje pakeis “Audra”

Penktadienį, liepos 14-ąją, 15.40 val. TV3 pakvies žiūroves dviejų valandų atsisveikinimui su jų labai pamėgta kasdiene drama “Meilės paslaptys”. Viešosios nuomonės tyrimų agentūros TNS Gallup Media TV metrų tyrimų duomenimis (laikotarpis 2006 06 26–07 02), tai pati populiariausia drama Lietuvoje tarp moterų. Ją kasdien pasižiūrėdavo beveik 250 tūkstančių TV žiūrovių. Penktadienį per dvi valandas bus parodytos dvi paskutinės, didžiausios įtampos kupinos šios meilės dramos serijos. Pagrindinius vaidmenis šioje meilės dramoje atliko serialo “Kamila” žvaigždė tamsiaplaukė Scarlet Ortiz ir Lotynų Amerikos širdžių ėdikas serialų megažvaigždė Jorge Aravena, “Laukinukėje” Maribelos vaidmenį atlikusi Aura Cristina Geithner, “Maištingame angele” vaidmeniu sužibėjęs gražuolis Jorge’as Luisas Pila ir kiti. Viename gražiausių pasaulio kampelių – saulėtame Majamyje nufilmuota “Meilės paslapčių” istorija Lietuvos moterims pasakojo apie neturtingos merginos Marijos Klaros ir mechaniko Karloso audringą meilę ir jiedviem gimusį nesantuokinį kūdikį, apie Karloso romaną su turtinga moterimi ir apie Marijos Klaros skausmą sužinojus apie išdavystę. Paskutinėse serijose paaiškės, kuo baigsis šios jaunos poros išbandymai: vestuvėmis, o gal naujomis meilėmis. TV3 Žiūrovių laukia netikėta pabaiga…

MTV parduoda likusią laisvą VJ vietą
| |

MTV parduoda likusią laisvą VJ vietą

NEOFICIALUS PRANEŠIMAS – Korumpuota Baltijos šalių MTV vadovybė turtingiems dėdėms ir tetoms praneša, kad jų mylimi vyriškos lyties vaikai ir meilužiai dar turi galimybę nusipirkti likusią laisvą „MTV Lietuva“ VJ vietą. Remiantis pasauline patirtimi, pradinė šlovingos VJ pozicijos „MTV Networks Baltic“ kompanijoje kaina skaičiuojama pagal standartinius reklamos įkainius. Vėliau interesantams rengiamas aukcionas. Jo metu bus atsižvelgta ne tik į pasiūlytą aukščiausią kainą, bet ir siūlomo kandidato dantų, plaukų būklę bei sugebėjimą būti „pasikėlusiu“. Nei intelekto koeficientas, nei kokie nors talentai, suprantama, nėra būtini. „Baltijos šalių MTV – daugiamilijoninis investicinis projektas. Nereikia net aiškinti, kad Marius Veselis, kaip tikras nepriekaištingos reputacijos vadovas, milijonus jau seniai ištaškė, todėl dabar pradėjome pardavinėti viską, ką tik galime – net mano mylimo generalinio plaukus“, – taip naują MTV vadovo šukuoseną ir verslo reikalus komentuoja „MTV Networks Baltic“ generalinio direktoriaus seksualioji asistentė Orinta. „Marius liepė Į VJ aukcioną būtinai pakviesti kuo daugiau žurnalistų, kad jie patys įsitikintų aukciono skaidrumu ir tinkamai nušviestų prie MTV sėkmės prisidedančius turtingus dėdes ir tetas“, – sakė asistentė.

“Tango TV” kulinaras Maratas: reikia ir žiūrovams nuo manęs pailsėti
|

“Tango TV” kulinaras Maratas: reikia ir žiūrovams nuo manęs pailsėti

Smagusis “Tango TV” televizijos kulinaras laidos “Skanus savaitgalis su Maratu” vedėjas Maratas Sargsyanas nuo liepos atsisveikins su savo žiūrovais. “Su jais aš kaip santuokoje – myliu karštai, tačiau ir pailsėti nuo jų norisi”, – juokiasi poros mėnesių vasaros atostogoms besiruošiantis Maratas. – Reikia ir žiūrovams nuo manęs pailsėti”. “Tango TV” televizijos žvaigždė sako kasmet baigiantis laidos sezonui pasiilgstąs eterio jaudulio, šviežių minčių ir energijos, kaip būna prieš sezono startą: “Per sezoną visą save išdaliju žiūrovams, o šiemet dar teko ir mokslams susikaupti, egzaminus išsilaikyti. Jaučiu, kad reikia galvą išvėdinti ir pailsėti. Laukiu to jausmo, kai pradėsiu ilgėtis žiūrovų. Tikiuosi, kol aš atostogausiu, jie kaups naujus įdomius receptus ir rudenį gaminti mokys mane”. “Skanus savaitgalis su Maratu” su Maratu Sargsyanu – ir naująjį sezoną per “Tango TV”!

Vasaros proga – 3 nauji serialai per LNK
| |

Vasaros proga – 3 nauji serialai per LNK

Liepos pradžioje per LNK startuoja naujas Rusijos serialas “Dabar ir visada”, taip bus parodytas naujas “Šešių pėdų po žeme” sezonas ir naujos “Viengungio” serijos. “Dabar ir visada”, (“Vsegda govori Vsegda) 2003-2006 m. serialą žiūrovai išvys darbo dienomis 19.10 val. nuo 2006 liepos 10 dienos. “Dabar ir visada” – žiūrovų mėgstama Pelenės istorija, nufilmuota pagal geriausias Rusijos kino tradicijas: įtemptas siužetas, nuoširdžios ašaros ir gražūs aktoriai. Režisieriaus Aleksejaus Kozlovo serialą “Dabar ir visada” galima pavadinti Pelenės temos interpretacija. Kūrybinė grupė sako, kad pavyko nufilmuoti ir pasakišką, ir labai tikrovišką istoriją. Pagrindinė serialo herojė Olga Gromova laimingai gyvena Rusijos provincijos miestelyje. Moteris mano turinti viską – mylimą ir mylintį vyrą Stasą, du nepaprastai mylimus vaikus, jaukų šeimos lizdą ir nedidelį šeimos verslą. Olga turi ir talentą piešti, tik ši Dievo dovana nepaklausi jos mažame pasaulėlyje. Bet vieną dieną idilė subyra: Stasas pamilsta kitą moterį ir nutaria atsikratyti jam trukdančia Olga. Jis inscenizuoja, kad šeimai grasinama, kad firmai gresia bankrotas. Olga pasiaukoja – gelbėdama savo vyrą bei šeimos garbę sėda į kalėjimą už nusikaltimą, kurio neįvykdė. Žadėjęs ją lankyti, vyras gauna skyrybas, atima vaikus, o paskui priverčia ją pasitraukti kuo toliau nuo buvusios šeimos. Ir štai ji neturi nieko. Darbo, vaikų, šeimos, pinigų.