BTV eteryje – naujas vasariškas žinių projektas. Jau nuo birželio 26 d. visą vasarą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio Lietuvos gyventojų akis vėlų vakarą džiugins keturios žavios ir seksualios merginos, pristatančios svarbiausius dienos įvykius, sporto naujienas ir orų prognozes bei kalbinančios studijos svečius.

Tai nebus įprastos žinios, kuriose naujienos pateikiamos sausais faktais ir rimtais veidais. Naujosios laidos, pavadinimu “Uogos. Žinios ir Orai”, vedėjos žiūrovus stebins gera vasariška nuotaika, drąsa, staigmenomis, pokštais bei subtilia erotikos doze.

Visos keturios būsimosios laidos vedėjos prieš kameras nesijaučia naujokėmis. Kandidačių į vedėjas visų pirma buvo ieškoma tarp reklamos ar drabužių demonstravimo modelių. Iš kelių dešimčių panorusių tapti naujomis žinių vedėjomis merginų buvo pasirinktos tos, kurios domisi politika, moka taisyklingai lietuviškai kalbėti, sugeba imti interviu. Ir, žinoma, tos, kurios išdrįs visą vasarą praleisti karštoje TV studijoje.

Šiuo metu kiekvieną dieną vykstančiose repeticijose jaunosios eterio žvaigždės mokosi kalbėti priešais kamerą bei kitų darbo žinių studijoje ypatybių.

Ar tarp laidos vedėjų neišvysime ir seksualių vyrukų? „Artimiausiu metu tikrai ne. Kalbant šių dienų aktualijomis, žinios turėtų būti ne „Vaivorykštės“, o labiau „Proveržio“ tipo“, – sako laidos kūrėjai. „Mes pasiruošę dar labiau įkaitinti šiltus vasaros vakarus ir pralinksminti net ir pačius rimčiausius BTV žiūrovus. Tegul tai praskaidrina šiuo metu pilką šalies politinę kasdienybę“.

Panašių žinių formatas, pasaulyje paprastai vadinamas bendru “Naked News” pavadinimu, atsirado prieš 7 metus JAV ir kaip mat išpopuliarėjo. Dabar tokios žinios rodomos Vokietijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Rusijoje, daugelyje Amerikos ir Azijos šalių.

„Uogos. Žinios ir Orai“ – nuo birželio 26 d., 23.00 val per BTV.

Views All Time
Views All Time
2539
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!