young-man-studying-home-during-online-courses-laborer-journalist-developer-using-laptop-smartphone-headphones_155003-39338
| |

MTV atiduoda savo veidą į Lietuvos rankas

Iki MTV erdvėlaivio pakilimo lieka vis mažiau laiko ir jame vis dar yra daug vietos visiems, vaikystėje svajojusiems būti kosmonautais. Televizija jau išrinko vedėją merginą, aktyviai žvalgo, kur nuo jam lemtos vietos slepiasi vėdėjas vaikinas, ir dar pradeda ieškoti užsklandų kūrėjų.

Užsklandos (kalbantys angliškai jas vadina art breaks) – tai trumpi, iki 30 sekundžių trukmės klipai, rodomi tarp laidų ir reklamų. Jie linksmi, vaizdingi, išradingi, kartais nuo jų susimazgo mintys, tačiau jie visada nuteikia maloniai kaip netikėtai laimėta kelionė į Karibus.

„MTV Networks Baltic” rinkodaros direktorius Tomas Ramanauskas ir pats svajoja sukurti tokią užsklandą.

Straipsniai 1 reklama

“Geriausiai žinomas tokios užsklandos pavyzdys yra tas klipukas, kur astronautas Mėnulyje iškelia vėliavą, o pabaigoje joje pasirodo MTV ženklas. Pats norėčiau kokį nors klipuką sumeistrauti, bet nemoku, todėl jiems kurti ieškau bendraminčių”, – pasakojo Tomas degančiomis akimis ir daug gestikuliuodamas.

Tai galėtų būti trumpa, buitine kamera nufilmuota istorija apie svajotoją mergaitę, kuri nori išmokti skraidyti tik tam, kad atkeršytų ant jos dviračio purptelėjusiems paukščiams. Arba neapsakomo sapno ekranizacija, kur garsai turi spalvas, o tu niekaip nebaigi kristi. Konkretūs užsklandų pavyzdžiai ir daugiau informacijos – internete: www.mtv.lt

„Aišku, kurti užsklandas yra sudėtingiau nei nusiųsti į televiziją vaizdelį, kaip linksmai nusisuka sprandą tavo kūdikis, todėl mūsų kritikos ugniasienę praeis tik turinčios dvasią užsklandos. Dvasią, kuri gali ką nors apsėsti”, – sakė Tomas.

Atrinktąsias MTV eteryje matys visa Lietuva, gal ir Latvija bei Estija, o jeigu klipas sukrės, pravirkdys ar prajuokins kiekvieną pamačiusį, jis keliaus į „MTV Europe”.

Marius Veselis šiuo projektu iliustruotų visą MTV veiklą. “Nieko nėra gražiau už įkvėpimo apimtą žmogų ir nėra didesnio malonumo nei tokį rasti, todėl mes ir vėl leidžiamės ieškoti jaunų ir kūrybingų. Ir ieškosim nuolat. MTV nėra televizija, kuri diktuoja, ir pati viską geriausiai žino. Ją kurti gali kiekvienas, turintis ką pasakyti. Mums nėra žmonių iš gatvės, kadangi mes patys tomis gatvėmis vaikštome. Jeigu mes patys su tavim nepasisveikinam, nereiškia, kad mes nemandagūs, galbūt mes tavęs tiesiog nepastebėjom, tad prieik prie mūsų ir ištiesk ranką”, – sakė „MTV Networks Baltic” vadovas.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *