LNK žurnalistinių tyrimų laidos “Paskutinė instancija” komanda savo žiūrovams vasarą siūlo desertą – alternatyvų gyvenimo būdo žurnalą su šūkiu “Atvirumo valandėlė su ….”. Laidos kūrėjai atsisako vasaros atostogų, kad išklausytų aštuonių žmonių viešas išpažintis apie jų pajamas ir išlaidas.

“Laida gilinsis į aukščiausių politikų ir valdininkų, partijų vadovų bei jų šeimos narių gyvenimo būdą. Kur ir kaip jie gyvena, kur atostogauja, kiek turi sklypų, namų, butų, kuo važinėja? Už kuklių pajamų deklaracijų dažnai slypi stebėtinai nekuklus gyvenimo būdas. Kas tokį gyvenimą finansuoja? Štai koks klausimas, ir mes pasirengę jį užduoti tiesiai į akis”, – sako laidos vedėja Rūta Grinevičiūtė.

Laimingus bilietus tapti laidos herojais ir progą pagaliau viską paaiškinti ištraukė visų valdžios ir į valdžią pretenduojančių partijų atstovai. “Pirmosios filmavimo dienos jau parodė, jog mūsų niekas nelaukė. Pasiteiravus, kiek per mėnesį išleidžia gyvybei palaikyti, vienas politikas palygino tokį klausinėjimą su ypač žiauriu tardymu. Tačiau atsakyti – nesugebėjo. Pasiuntė pas žmoną.

Mes aplankysime ne tik žmonas, bet ir žentus, pilnamečius vaikus ir tetas, jei tik šito prireiks tiesai nustatyti”, – pasakojo laidos kūrėjai.

“Atvirumo valandėlė” aplankys vis kitą žmogų, ir žiūrovai pamatysite, kad klydo manydami, jog juos pažįsta. “Paskutinės instancijos” žygis per politikų ir valdininkų pinigines prasideda liepos 10 –ąją drauge su kitomis LNK vasaros sezono naujienomis.

Dabar geriausi vasaros vakarai su LNK!!!

Views All Time
Views All Time
2363
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!