Rugpjūčio sekmadieniai per TV3 skirti stiprioms ir įdomioms moterims

black-notebook-white-desk-table-background-with-copy-space_1357-126

Keturis rugpjūčio sekmadienius TV3 televizija rodys filmus apie moteris, kurias pamilo visas pasaulis, herojes, kurioms įkūnyti buvo pakviestos garsiausios pasaulio aktorės ir jų gyvenimo istorijas, kuriomis vyrai žavisi, o moterys svajoja, kad kada nors jos bus tokios stiprios, tokios įdomios, seksualios ir protingos, kaip šios…

Susipažinkite su pirmo sekmadienio, rugpjūčio 6 dienos, heroje – tai gražioji Merilina ir jos „Nepakenčiamo žiaurumo” istorija apie susidorojimą su neištikimu sutuoktiniu ir niekšingu jo advokatu… Pagrindinius vaidmenis šioje meilės ir neapykantos, pinigų ir sumanumo istorijoje sukūrė: „Oskaro” ir „BAFTA” laureatė, dukart „Auksinio gaublio” nominantė aktorė Catherine Zeta-Jones ir „Oskaro” bei dukart „Auksinio gaublio” laureatas, „Emmy” nominantas aktorius George’as Clooney.

Istorija „Nepakenčiamas žiaurumas” – puiki pamoka neištikimų vyrų žmonoms ir įspėjimas nedorėliams vyrams, kad saldus nukrypimas į šoną gali labai karčiai atsirūgti…

Antro sekmadienio, rugpjūčio 13 dienos, herojė – darboholikė vienišė Odrė, kuri, besistengdama būti tobula advokate, iš žavios moters tapo vaikščiojančia teisės knygų biblioteka ir gera pakaba darbo kostiumėliams…
Pagrindinius vaidmenis šioje aistros darbui ir senmergystės, karjerystės ir „Viliojimo meno” istorijoje sukūrė: žavioji Holivudo raudonplaukė keturiskart „Oskaro” nominantė aktorė Julianne Moore ir dukart „Auksinio gaublio” nominantas Pierce’as Brosnanas.

„Viliojimo menas” – tai puikus priminimas karjeros moterims, kad net aukščiausias karjeros laiptelis niekaip neatstos vyro glėbio; ir idėja senmergėms – gyvenimo vyras, kurio taip ilgai ieškai, lauki, apie kurį svajoji, gali būti… nekenčiamiausias jūsų kolega.

Trečiąjį ir ketvirtąjį rugpjūčio sekmadienius, 20 ir 27 mėnesio dienomis, dvi nepaprastų moterų istorijas jums pasakos bene geriausia pastarųjų metų Holivudo aktorė „Oskaro”, „BAFTA” ir triskart „Auksinio gaublio” laureatė Renée Zellweger.

Pirmoji – Dorotės, vienišos jaunos dirbančios motinos istorija ir jos gyvenimo kelyje pasitaikiusį karjeristą „Džerį Magvajerį”. Antroji – be abejonės žaviausios pasaulio senmergės optimistės Bridžitos Džouns ir jos gyvenimo kelyje pasitaikiusius net du tokius kaip Džeris Magvajeris: karjeristą menkystą Danielį Klyverį ir darboholiką, tačiau riterį, Marką Darsį.

Puikiai šiose juostose suvaidinti R. Zellweger padėjo dar puikesni aktoriai vyrai: „Auksinio gaublio” ir „BAFTA” laureatas Hugh Grantas, triskart „Oskaro” nominantas, triskart „Auksinio gaublio” laureatas Tomas Cruise’as ir „Emmy” bei ” BAFTA” nominantas aktorius Colinas Firthas.

Šioms dviem istorijoms – „Džeris Magvajeris” ir „Bridžitos Džouns dienoraštis” – gal tik viena rekomendacija – jas būtina žiūrėti ir moterims, ir vyrams, nes tai, ko gero, geriausia, ką Holivudas sukūrė apie moterų ir vyrų santykius…

Stiprių ir įdomių moterų vakarai – rugpjūčio sekmadieniais 20.15 val. per TV3!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]