MTV Networks Baltic ir Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) susitarė dėl „MTV Lietuva“ transliacijų visoje šalyje. 48 kabelinės televizijos operatorius vienijanti LKTA nusprendė rudenį startuojantį lietuvišką MTV kanalą įtraukti į Lietuvos kabelinės televizijos programų paketą.

Iki šiol tarptautinius MTV kanalus rodė tik kai kurie kabelinės televizijos operatoriai. Po MTV ir LKTA sutarties suderinimo kiekvienam kabelinės televizijos operatoriui Lietuvoje sukirsti rankomis su MTV dėl kanalo transliacijų yra paprasta kaip įsimylėti.

„MTV Lietuva“ – tai nacionalinės garbės reikalas, todėl „MTV Networks Baltic“ kartu su tarptautiniais kompanijos vadovais didžiuojasi, kad tokia įtakinga kabelinės televizijos organizacija kaip LKTA tapo solidžiu didžiausio pasaulyje televizijos tinklo partneriu, suteikdama Lietuvos miestų ir miestelių gyventojams galimybę matyti lietuvišką MTV“, – sako „MTV Networks Baltic“ generalinis direktorius Marius Veselis.

„Bet kurios didelės tarptautinės televizijos kompanijos atėjimas į Lietuvą rodo mūsų rinkos subrendimą. MTV padalinio atidarymas – komplimentas Lietuvai. Jis sudarys atsvarą taip smarkiai besitiražuojantiems rusiškiems kanalams ir vers pasitempti visą muzikos industriją. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios misijos“, – sakė 48 narius visoje Lietuvoje vienijančios LKTA prezidentė Vaiva Žukienė.

Vilniaus, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Joniškis, Skuodas, Marijampolė, Biršonas, Kupiškis, Kazlų Rūda, Tauro dvaras, Pabradė, Skaidiškės, Kėdainiai, Garliava – iš esmės, jei tik vietovėje yra kabelinė televizija, jų gyventojai galės įsijungti niekad nemiegantį MTV.

Views All Time
Views All Time
2512
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!