NEOFICIALUS PRANEŠIMAS – Korumpuota Baltijos šalių MTV vadovybė turtingiems dėdėms ir tetoms praneša, kad jų mylimi vyriškos lyties vaikai ir meilužiai dar turi galimybę nusipirkti likusią laisvą „MTV Lietuva“ VJ vietą.

Remiantis pasauline patirtimi, pradinė šlovingos VJ pozicijos „MTV Networks Baltic“ kompanijoje kaina skaičiuojama pagal standartinius reklamos įkainius. Vėliau interesantams rengiamas aukcionas. Jo metu bus atsižvelgta ne tik į pasiūlytą aukščiausią kainą, bet ir siūlomo kandidato dantų, plaukų būklę bei sugebėjimą būti „pasikėlusiu“. Nei intelekto koeficientas, nei kokie nors talentai, suprantama, nėra būtini.

„Baltijos šalių MTV – daugiamilijoninis investicinis projektas. Nereikia net aiškinti, kad Marius Veselis, kaip tikras nepriekaištingos reputacijos vadovas, milijonus jau seniai ištaškė, todėl dabar pradėjome pardavinėti viską, ką tik galime – net mano mylimo generalinio plaukus“, – taip naują MTV vadovo šukuoseną ir verslo reikalus komentuoja „MTV Networks Baltic“ generalinio direktoriaus seksualioji asistentė Orinta.

„Marius liepė Į VJ aukcioną būtinai pakviesti kuo daugiau žurnalistų, kad jie patys įsitikintų aukciono skaidrumu ir tinkamai nušviestų prie MTV sėkmės prisidedančius turtingus dėdes ir tetas“, – sakė asistentė.

MTV VJ (vyro) vietos pardavimas jau prasidėjo. Skubėkite!

Views All Time
Views All Time
2192
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!