Vasaros proga – 3 nauji serialai per LNK

top-view-love-letters-arrangement_23-2150716538

Liepos pradžioje per LNK startuoja naujas Rusijos serialas „Dabar ir visada”, taip bus parodytas naujas „Šešių pėdų po žeme” sezonas ir naujos „Viengungio” serijos. „Dabar ir visada”, („Vsegda govori Vsegda) 2003-2006 m. serialą žiūrovai išvys darbo dienomis 19.10 val. nuo 2006 liepos 10 dienos. „Dabar ir visada” – žiūrovų mėgstama Pelenės istorija, nufilmuota pagal geriausias Rusijos kino tradicijas: įtemptas siužetas, nuoširdžios ašaros ir gražūs aktoriai. Režisieriaus Aleksejaus Kozlovo serialą „Dabar ir visada” galima pavadinti Pelenės temos interpretacija.

Kūrybinė grupė sako, kad pavyko nufilmuoti ir pasakišką, ir labai tikrovišką istoriją. Pagrindinė serialo herojė Olga Gromova laimingai gyvena Rusijos provincijos miestelyje. Moteris mano turinti viską – mylimą ir mylintį vyrą Stasą, du nepaprastai mylimus vaikus, jaukų šeimos lizdą ir nedidelį šeimos verslą. Olga turi ir talentą piešti, tik ši Dievo dovana nepaklausi jos mažame pasaulėlyje. Bet vieną dieną idilė subyra: Stasas pamilsta kitą moterį ir nutaria atsikratyti jam trukdančia Olga. Jis inscenizuoja, kad šeimai grasinama, kad firmai gresia bankrotas. Olga pasiaukoja – gelbėdama savo vyrą bei šeimos garbę sėda į kalėjimą už nusikaltimą, kurio neįvykdė. Žadėjęs ją lankyti, vyras gauna skyrybas, atima vaikus, o paskui priverčia ją pasitraukti kuo toliau nuo buvusios šeimos. Ir štai ji neturi nieko. Darbo, vaikų, šeimos, pinigų. Pažemintą, sugniuždytą, paniekintą Olgą priglaudžia buvęs jos piešimo mokytojas, kuris visuomet Olgoje matė dailininkės talentą… Nepaprastai įtempta siužeto linija, tikroviški išgyvenimai ir …optimizmas nepaleis televizijos žiūrovų nuo TV ekranų. Vaidina Marija Porošina, Tatjana Abramova, Jaroslavas Boiko, Igoris Jasulovičius ir kt.

Ketvirtasis „Viengungio” sezonas taip pat kviečia į ašarų ir jaudulio pasaulį, tačiau čia – nesuvaidintų aistrų drama. Nuo 2006 liepos 16 LNK pradeda rodyti naujas realybės šou „Viengungis” serijas. „Viengungis” – tai realybės šou, kuriame žavus viengungis vyriškis sau renkasi porą iš 25 merginų. Bobas Guiney, gražuolis iš Mičigano, pakerėjęs Ameriką dalyvaudamas panašiame realybės šou „Viengungė”, bus šeštojo „Viengungių” sezono herojus. Bobas, išgarsėjęs savo aštriu protu ir nuoširdumu, šiame šou nori sutikti moterį, kuri taip pat trokštų rimtų, ilgalaikių santykių ir galiausiai santuokos. Vyriškis į realybės šou pateko labai atsitiktinai – Bobio asistentai pavargo nuo nesibaigiančių šefo pasimatymų su „netinkamomis merginomis” ir užrašė jį dalyvauti realybės šou „Viengungė”. Nors jis ir nepakerėjo Tristos Vehn, bet jį į savo širdis įsileido milijonai JAV ir viso pasaulio moterų. Jis tapo visos Amerikos įžymybe – tą neabejotinai patvirtins faktas, kad Bobas keltą kartų dalyvavo pokalbių šou pas pačią Oprah Winfrey. Romantiniame realybės šou „Viengungis” iš daugybės moterų atrenkamos 25 „potencialios nuotakos”, jaunikiui renkantis, jų vis mažėja – lieka 10, 5, 3 ir pabaigoje vienai laimingajai dramos finale viengungis pasiūlo tapti nuotaka. Kiekvienoje šou serijoje geidžiamiausias JAV jaunikis susipažįsta su moterimis pačiose egzotiškiausiose pasaulio vietose, bendrauja su jomis, supažindina su draugais ir šeima. Net su mama! Ko tik nepadarysi, ieškodamas tos vienintelės… Bet didžiausias klausimas lieka dramos pabaigai: kai jis išsirinks, ar sutiks ji? „Viengungis” – šeštadieniais ir sekmadieniais 17.45 val.

Straipsniai 1 reklama

Liepos 12-ąją per LNK – vėl atvirų durų diena morge. Žiūrovų dėmesiui – kultinio serialo „Šešios pėdos po žeme” IV sezonas. „Oskaro” laureatas „Amerikos grožybių” scenaristas Alanas Bollas toliau kuria serialą apie gyvenimą ir mirtį Los Andželo laidojimo namų savininkų šeimoje. Kai mirtis yra tavo verslas, tai kas tada gyvenimas? Keista, bet gyvenimas Fišerių šeimoje nesustoja. Serialas „Šešios pėdos po žeme” – net kelių dešimčių festivalių ir apdovanojimų laureatas, neskaičiuojat garsiųjų „Emmy” ir „Auksinių gaublių”. „Šis serialas – mirtis, koks smagus”, – taip jį apibūdina JAV spauda.

Trys nauji serialai ir keturios naujos laidos – „Atvirumo valandėlė su…”, „Spąstai”. „Statau”, „Marsas prieš Venerą” – toks LNK vasaros sezonas. Geriausi vasaros vakarai su LNK prasideda!

Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

[ca-sidebar id="24091"]