Close Combat: The Russian front

Žaidimas yra antrojo pasaulinio karo imitatorius. Visi ginklai ir vietovės yra tikros. Žaidimas išsiskiria iš kitų žaidimų savo tikroviškumu ir labai ilgais mūšiais.

Dune 2000

Šis žaidimas tai labai garsaus žaidimo Dune 2 tesinys. Jame yra daug karinės technikos rūšių, puikūs efektai. Žaidime yra tris skirtingos rasės kurios viena nuo kitos daug kuo skiriasi. Dideli žemėlapiai, puikūs intarpai tarp misijų, kurie būna įvairūs ir neretai “užveda” žaidėją.

Groundcontrol

Paskutinio trimačio strateginio žanro pasirodymas. Nepaprastai graži grafika, gera valdymo kokybė. Tai – baroko stiliaus strategija su daugybe puikių privalumų.

Railroad Tycoon II

Tai dar vienas ekonominis realaus laiko strateginis žaidimas, kurio metu jūs būsite didelės geležinkelio įmonės prezidentas, ir jums teks tiesti geležinkelius tarp visų realių miestų, iš gumos fabriko jums teks vežti gumą į padangų gamyklą, iš kurios padangas teks gabenti į automobilių gamyklas ir t.t.

Red Alert 2

Tai gerai visiems žinomo žaidimo tesinys, kuriam kuriant buvo panaudotas naujas varikliukas ir kuriam techniniai reikalavimai nėra tokie dideli kaip galėtų pasirodyti. Karas vyksta netolimoje ateityje, tarp Sąjungininkų (Jav) ir Raudonosios armijos (Rusija). Išties puikus žaidimas.

Shogun: Total war

Žygio strategija ir kartu karinis žaidimas, kurio veiksmas vyksta senovės samurajų laikais. Šiam žaidimui reikalingi ne menki techniniai reikalavimai, tad žaidėjai turintys prastesnius kompiuterius gali apie šį žaidimą tik pasvajoti.

Sim City 3000

Tai ekonominis simuliatorius. Žaidimas tiktų tiems kuriems jau seniai įgryso kraujas ir mūšiai. Šiame žaidime jūs būsite vieno miesto meras, kuris turės padaryti tokie megamiestą, kad jis neštų kuo daugiau pinigų. Jums reikės rūpintis susisiekimu, elektra, vandentiekiu, mokesčiais ir kt.

The Settlers III

Žaidimas yra labai panašus į Sim City 3000, tik visas veiksmas vyksta Romos laikais. Be to šiame žaidime jums reikės pagalvoti ir apie karą, nors jo žaidime ne per daugiausiai.

Tzar

Tai dar vienas realaus laiko strateginis žaidimas. Šis žaidimas turėtų patikti tiems žaidėjams kurie mėgsta statyti senovines pilis, turėti daug priešų, ir naikinti viską aplinkui. Žaidimas turi gerą grafiką ir įspudingus garso efektus.

Lenktynės:

Carmageddon II

Puikus žaidimas, turintis labai gerą varikliuką. Žaidžiant žaidimą jūs esate vienas iš lenktynininkų. Lenktynės, o tiksliau bulių kautynės vyksta mieste ir joks netiketumas, kad po jūsų ratais gali palysti niekuo dėti praeiviai. Žaidimas išties puikus, turi daug vietovių.

Driver

Šaime žaidime jūsų laukia labai turiningos misijos, kurių pagrindinis aspektas yra tas , kad reikia kuo greičiau pabėkti nuo policijos patrulių, o pilicininkų intelekto lygis žaidime yra išties aukštas.

Grand Prix III

Kol kas šis žaidimas yra geriausias Formulės 1 varžybų imitatorius. Žaidimas pasižymi aukšta grafika ir garsu. Bolidai sukurti pagal tikrus duomenis, tikri lenktynininkai, puikiai atkartotos trasos. Žaidimas yra labai aukšto sudetingumo lygio.

Mad Trax

Tai arkadinės lenktynės. Žaidimas turi ypač aukštos kokybės grafiką, puikaus dizaino automobilius. Žaidimas tinka tiems kurie mėgsta pašėlusiai didelį greitį.

Motocross Madness II

Tai nesudetingas lenktynių žaidimas. Tai motociklų kroso imitatorius, jūs lengtiniausite įvairiais miškais, geležinkelio bėgiais, miestuose, o kartais ir šalčiausiuose užkampiuose. Žaidimo pagrindinis privalumas yra puikūs oro reiškiniai.

Need for speed 4

Tai geriausias lenktynių žaidimas. Žaidime galima pasirinkti įvairius lenktynių režimus pvz. pabėgimas nuo policijos, bulių kautynės, paprastos lenktynės ir t.t. Žaidime didelis tikrų automobilių pasirinkimas. Nesudėtingas valdymas.

Viper Racing

Paprastai lenktynių žaidimuose būna labai didelis automobilių pasirinkimas, šiame žaidima yra tik vienos rūšies automobiliai. Automobiliai skiriasi tik spalva. Gamintojai tuo norėjo pabrėžtivieną frazę “Visų teisės lygios”

3D veiksmo:

Carnivores

Žaidimas išsiskiria iš kitų 3D serijos žaidimų tuo, kad jame jūs esate mežiotojas ir medžiojate dinozaurus. Žaidime yra labai daug rūšių dinozaurų ir ginklų jiems medžioti. Dideli medžioklės plotai.

Half-Life

Žaidimas yra panašus į Unreal ir Quake žaidimus tik turi tikroviškus ginklus. Be to šio žaidimo oponentų intelekto lygis yra įspudingai aukštas. Taip pat šiame žaidime yra kvapą gniaužiantys efektai, puikūs intarpai.

Jedi Knight: dark forces

Žaidimas turi labai geros kokybės garsą, jei jūs turite puikia garso plokštę tai šis žaidimas skirtas jūsų ausims. Šiame žaidime skirtingai nei kituose 3D žaidimuose jums reikės daugiau pagalvoti.

Kingpin: Life of crime

Žaidimas skirtas šaltakraujams, tvirtų nervų žmonėms ir jokiu būdu ne jaunesniems nei 16 metų žmonėms. Žaidime yra daug kraujo, išsiliejusių smegenų ir nutrauktų galūnių. Žaidimas turi tik šiam žaidimui būdingus ginklus ir vietoves.

Quake III

Šis žaidimas yra pripažintas laukiamiausiųju žaidimu. Tai labai geros grafikos, garso, siužeto ir dar tuzino puikių privalumų žaidimas. Jame yra labai daug ginklų. Žaidimas turi daug režimų. Kol kas tai žinomiausias žaidimas Europoje ir JAV.

Rune

Šis žaidima yra skirtas tiems kuriems atsibodo naujausios technologijos. Tiems kurie nori išgirsti senovės skandinavų kardų ir kirvių skambesį. Jeigu jūs esate toks, tai šis žaidimas yra jums. Žaidimas pasižymi aukštu priešininkų intelekto lygių ir smūgių gausa.

Unreal tournament

Šis žaidimas yra labai panašus į Quake serijos žaidimus, tik jis turi tik šiam žaidimui būdingus ginklus, daugėlis iš jų fantastiniai. Puikus lygių dizainas, gera grafika.

Sportas:

Fifa 2001

Žaidimas turi aukštos kokybės grafiką, stulbinančius garso efektus ir nesudėtingą valdymą. Tai futbolo simuliatorius. Žaidime yra per 1000 klubų ir valstybinių rinktinių. Taip pat žaidime galėsite kurti savo komandas ir žaidėjus, bei su jais žaisti įvairuose turnyruose.

NHL 2001

Žaidimas pagal savo kriterijus yra labi panašus į Fifa 2001 ir NBA Live 2001 žaidimą, tik turi geresnį įgarsinimą, be to šis žaidimas yra NHL ledo ritulio lygos imitacija.

Road to world cup ’98

Šis žaidimas yra 1998 Pasaulio futbolo čempionato imitacija. Jūs galėsite pasirinkti vieną iš 32 komandų kurios pateko į čempionatą. Taip pat šiame žaidime yra galimybė jeigu jūs laimėsite visą čempionatą, tai jūs galėsite pažaisti visų buvusių Pasaulio čempionatų finaluose.

Roland Garros

Žaidima yra tikras teniso imitatorius. Žaidime galėsite rinktis iš daugiau nei 50 tenisininkų, bei tenisininkių. Jūs galėsite sužinoti jų biografijas, pasižiūrėti nuotraukas. Norint gerai sužaisti su tokiomis žvaigždėmis kaip A. Agassi ar A. Kournikova, jums teks nemažai pasipraktikuoti, nes žaidimas nėra lengvas.

RPG:

Darkstone

Žaidimo veiksmas vyksta viduramžių laikais. Jūs turėsite keletą karių, o kariai išties įvairūs, nuo papraščiausio kumščiais ginkluoto žmogaus, iki mago ar vagies. Jums teks nedaug kautis, bet kautynės būna labai įdomios nors ir nesudėtingos. Žaidime pilna galvosukių kuriuos įminti išties nelengva.

Diablo II

Žaidimas vyksta pragare. Kur jums teks kautis su įvairiais skeletais ir kitokiomis būtybėmis – monstrais. Žaidime yra labai daug būrtų rūšių, įvairios misijos. Be to šis žaidimas buvo pripažintas geriausiu 2000 RPG serijos žaidimu.

Dungeon Keeper II

Tai labai pasisekęs pirmosios Dungeon Keeper dalies tesinys. Jums teks kautis su įvairiomis būtybėmis. Beja žaidimas yra labai puikiai animuotas ir nereikalauja didelių kompiuterio resursų. Labai gera grafika, garsas, muzika, efektai. Žaidime visi objektai yra trimačiai, be to jūs galite vaizdą sukinėti artinti, bei tolinti.

Odium

Žaidimas vyksta netolimoje ateityje. Jums vienai misijai yra duodami trys, keturi, o kartais tik vienas kareivis. Pagrindinis jūsų priešas Rusų sukurti ateiviai. Žaidimas turi daug misijų, bei RPG žaidimams būdingą aukštos kokybės grafiką su 16 bitų spalvomis.

Septeracore

Žaidimo pagrindinė tema yra tokia: “Jūsų – trys, jų – šimtas. Ištaškykite jiems smegenis.” Nors žaidime yra daugybė susišaudymų, įvairaus veikimo ginklų, bei sumanių oponentų, jums reikės nemažą žaidimo laiką pagalvoti, nes žaidime yra pilna mįslių.

Views All Time
Views All Time
7964
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!