Visuomet kelyje esančiam ir niekada su kompiuteriu nesiskiriančiam vartotojui

Tai pats lengviausias – vos 1,2 kg. sveriantis ir pats mažiausias nešiojamasis IBM kompiuteris. Nepaisant kompaktiškumo, jis gana funkcionalus, o darbo komfortabilumu bei klaviatūros dydžiu beveik niekuo nenusileidžia stacionariems kompiuteriams.

Dėl kompaktiškumo bei atsparumo smūgiams – tolimoms kelionėms, kuriose nuo įvairių sutrenkimų kompiuterio apsaugoti tiesiog neįmanoma. Tai, kad šios serijos „ThinkPad“ kompiuterių korpusas yra pagamintas iš itin tvirtos medžiagos – titano kompozito ir ypatingai kietąjį kompiuterio diską sauganti „oro pagalvės“ technologija (Active Protection System) maksimaliai užtikrina paties kompiuterio, bei jame saugomų duomenų saugumą.

Vienas esminių šio kompiuterio privalumų kelionėse – galimybė itin ilgą laiką juo dirbti neturint pastovaus elektros energijos šaltinio. Kompiuterį maitinančios baterijos be papildomo pakrovimo gali veikti net 10 valandų.

Tai itin prestižinė, elegantišku ir maksimaliai patogiu dizainu pasižyminti kompiuterių klasė. Dėl lengvumo ir elegantiškumo šie kompiuteriai taip pat idealiai tinka ir veiklioms moterims.

Views All Time
Views All Time
3043
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!