2006 m. gegužės 17 d. – IBM paskelbė išleidžianti naują „IBM System Storage DS4700 Express“ – plačiajuostę duomenų saugyklą, kurioje pritaikyta pirmaujanti rinkoje keturių gigabitų per sekundę technologija.

Skirta smulkiajam ir vidutiniam verslui ši nauja duomenų kaupimo sistema padės vartotojams, kuriems reikalingas spartesnis priėjimas prie svarbios verslo informacijos. IBM lyderystė plačiajuosčių duomenų saugyklų technologijų srityje leis šiems vartotojams susikurti informacijos pagal poreikį aplinką.

Lygiai prieš metus IBM pristatė pirmąją duomenų sistemą, palaikančią 4 Gbps galimybę – „IBM System Storage DS4800“.

Smulkiajam ir vidutiniam verslui šiandien jau reikia valdyti duomenis beveik tuo pačiu lygiu kaip ir didesnėse organizacijose. Tai pasakytina ir apie interneto kompanijas, dirbančias su vaizdine medžiaga, ir apie medicinos kompanijas, turinčias archyvuoti įvairių tyrimų nuotraukas ir įrašus.

„DS4700“ yra sukurtas taip, kad padėtų tokioms kompanijoms sumažinti išlaidas, tobulinant darbo su didesniais kiekiais ir naudojant mažiau vietos duomenų bazėje, greičiau pasiekiant reikiamą informaciją, greičiau įrašant atsargines kopijas bei greičiau atkuriant prarastus duomenis“, – sakė „IBM Lietuva“ produktų vadovas Jonas Juodviršis.

„IBM System Storage DS4700 Express“ išsiskiria padidintomis plečiamumo ir sujungimo savybėmis, pavyzdžiui galimybe talpinti 16 vidinių diskinių kaupiklių pagrindiniame ir išplėtimo moduliuose, daugiau išorinio pajungimo jungčių, leidžiančių tiesiogiai prie saugyklos jungti iki 8 tarnybinių stočių. Panaudojant išorinius išplėtimo modulius „EXP710“ arba „EXP810“ prie saugyklos galima prijungti iki 112 diskų kaupiklių.

4Gbps optinio pajungimo „Fibre Channel“ technologija automatiškai susiderina su 1 Gbps ir 2 Gbps kanalais. Tai leidžia vartotojams gauti naudos iš senųjų sistemų, nes jų nereikia pakeisti – užtenka jas atnaujinti ir papildyti naujuoju IBM produktu.

Views All Time
Views All Time
2555
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!