VU Games išleidžia savo būrio šaulį: taktišką policijos imitaciją leis vadovauti penkiems pareigūnams.
Po Watts riaušių sukeltų neramumų ir stiprėjančios rasinės įtampos šeštojo dešimtmečio pabaigoje pietinėje Kalifornijoje pradėjo atrodyti, kad tai sunaikins pietų kraštą, todėl Los Andželo policijos departamentas tapo pirmąja teisės vykdymo agentūra, įkūrusia gerai treniruotų pareigūnų specialiąją grupę. Specialieji Ginklai ir Taktika, geriau žinomi kaip SWAT, puikiai organizuota grupė tapo vienu iš labiausiai gerbiamų būrių pasaulyje.

VU Games įveda SWAT būrio organizuotą taktiką ir modernius įtaisus į AK su SWAT 4, kurie jau yra mažmeninėse parduotuvėse. Žaidimą išplėtojo Irrational Games, kurie dirbo su Tribes: Vengeance and Freedom Force. Tai pirmasis SWAT žaidimas nuo 1999-ųjų SWAT 3: Close Quarters Battle ir antrasis, kai buvo pereita nuo strategijos prie asmeninio šaulio.

Žaidžiant vienam žaidėjui, SWAT būrio seržantas vadovauja kitų keturių pareigūnų grupei, atliekančiai 14 misijų, įskaitant įkaitų išvadavimą ir taikinių sunaikinimą.

Kai žaidžia daugiau žaidėjų žaidimai būna komandiniai – iki 16 tiesioginių žaidėjų ir penkių asmenų kooperaciniu žaidimu. Žaidėjai gali kovoti vieni su kitais VIP apsaugos būdu, komandos mirtinose varžybose ir bandymu nukenksminti bombą arba atlikti bet kurią iš 14 kampanijos misijų ar įprastą misija kooperaciniu būdu.

Skirtingai nei kiti šauliai, SWAT 4 reikalauja, kad būtų laikomąsi realaus gyvenimo kovų taisyklių, t.y. nebėgti į tamsius kambarius šaudant kulkoms. SWAT komandos turi naudotis nemirtinais metodais, kai tik įmanoma. Neatsargūs veikėjai turės atsakyti policijos viršininkui ar jie išeis civiliais, ar paliks kraujo pėdsaką iš paskos.

Laimei, žaidimas siūlo keleta nemirtinų ginklų savo arsenale, tokių kaip blyksinčios granatos, taser šautuvai ir pipirų uždanga, norint išvengti pylos nuo viršininko. Kai kurie nusikaltėliai nepraeis tyliai, todėl dar yra automatai, šratiniai šautuvai bei šturmuojamieji ginklai. Be to, dar yra daugybė prietaisų, tarp kurių yra optinių kamerų ir paprastų bet efektyvių durų pleištų.

Swat 4 yra vertinamas V – vyresniems.

Views All Time
Views All Time
2930
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!