EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė kitą populiaraus gyvenimo imitacijos tęsinio padidėjusį paketą.

EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė antrą plėtimo paketą, tęsiant jų sėkmingą 2004-ųjų Sims 2, kurio jau parduota daugiau kaip 4,5 milijonų vienetų visame pasaulyje.

Sims 2 Naktiniame gyvenime bus visiškai naujas gyvenimo, ieškant malonumų, tikslas, o taip pat ir pasimatymų mechanizmas bei “viliojimo sistema”, kuri keistiems, neaiškiai šnekantiems pirminio žaidimo personažams suteiks daugiau būdų bendrauti tarpusavyje.

Be to, padidėjimas leis simsams išeiti iš namų pasilinksminti ištvirkusiame miesto naktiniame gyvenime. Taip pat bus pridėti 125 nauji vakarėlių atributai, įskaitant didžėjaus būdelę ir kitą naktinio klubo įrangą. Anot vyresniojo prodiuserio Tim LeTourneau, “ su Sims 2 Naktiniu gyvenimu žaidėjai galės paimti savo Simsus iš priemiesčių į naktį, kur jie eis į pasimatymus, vaikščios po miestą, iki aušros liks karščiausiuose miesto vietelėse.”

Apie naujojo padidėjusio paketo egzistavimą buvo užsiminta Sims 2 Universiteto mažmeninio įpakavimo reklaminėje medžiagoje. Naktinis gyvenimas pasirodys šį rudenį.

Views All Time
Views All Time
3317
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!