Spalvinis lazerinis spausdintuvas magicolor™ 7300, tai aukšto našumo, puikios kokybės ir mažų eksploatacijos kaštų derinys. Spausdintuvas dirba 21 A4, arba 11 A3 spalvinių spaudų per minutę greičiu. Spausdintuve magicolor™ 7300 idiegtas pažangiausias, naujos kartos Minolta-QMS supersmulkus polimerinis toneris ir Photo ART™ technologija leidžia tiksliai ir kokybiškai perteikti plonas linijas, geriau išgauti įvairiaspalvius pustonius. Spausdintuvą galima komplektuoti su dvipusio spausdinimo įrenginiu, standartinę 750 lapų padavimo talpą praplėsti iki 1750 lapų. Platus operacinių sistemų pasirinkimas, galimybė spausdinti ant A3 formato ir storo popieriaus patiks biurų darbuotojams, grafikos projektuotojams bei reklamos agentūroms.

Spausdinimo verslo reikalams apimtis

Magicolour® 7300 sugriežtina aukštos kokybės spausdinimo lazeriniu spausdintuvu standartus. Tai didelio našumo, puikios kokybės ir mažų vartojimo išlaidų derinys – štai dėl ko kiekvienas, kuriam reikia spausdinti daug spalvotų dokumentų, pasirinks šį spausdintuvą.

Stulbinanti kokybė

Išskirtinė kokybė pasiekiama Minolta-QMS dėl polimerinio tonerio ir Photo ART™ vaizdo gavimo technologijų. Specialiai sukurtas polimerinis toneris, turi sumažintą dažų dalelių dydį ir pagerintą jų konsistenciją, palyginti su įprastine gaminimo technika. Photo ARTTM technologija leidžia spausdinti detalesnius skaitmeninius vaizdus, aiškesnį tekstą su lygesniu spalvų perėjimu, taip pat leidžia geriau valdyti spalvų skaičių, kurias spausdintuvas spausdina kiekviename puslapio taške.

Išskirtinis veikimas

Magicolour® 7300 naudojama tiksli lazerinė sistema, spausdinanti 21 spalvotus A4 formato puslapius arba 11 A3 formato puslapius per minutę, nesvarbu, koks pasirinktas kokybės režimas. Taip galima spausdinti aukščiausios kokybės vienspalvius ir dvipusius dokumentus

Labai patikimas

Inovacinė inžinerija ir tvirta konstrukcija užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Magicolour® 7300 buvo sukonstruotas, vadovaujantis tobulumo standartais, kurių laikydamasi „Minolta-QMS“ tapo viena didžiausių spausdintuvų ir kopijavimo sistemų gamintojų pasaulyje.

Puikus pasirinkimas verslui

Dėl palankios pirkimo kainos, didelio darbo greičio, aukštos kokybės ir mažos puslapio savikainos magicolour® 7300 yra nepakeičiamas verslo vartotojams, kurie gali patikimai ir kokybiškai spausdinti daug puslapių skaitmeniniu būdu.

Nuostabus atitikimas

Magicolour® 7300 spausdintuve naudojamas polimerinis toneris, kuris leidžia spausdinti geriausios kokybės spaudus. Polimerinio tonerio technologija ne tik leidžia geriau kontroliuoti dažų dalelių dydį, ji taip pat leidžia išgauti geresnę spalvą ir švariau spausdinti, taigi gaunami geresnės kokybės spaudai, o spausdintuvas yra švaresnis ir patikimesnis.

Pasirinkite

Galima pasirinkti mažai kainuojančias papildomas Magicolour® 7300 dalis, kurios leidžia padidinti spausdintuvo popieriaus talpą ir įjungti automatinį dvipusį spausdinimą.

Views All Time
Views All Time
2221
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!