Vasario 14 d. San-Franciske (Kalifornija, JAV) buvo atidaryta 14-oji tarptautinė informacinei saugai skirta RSA konferencija.

Šiame kasmet vykstančiame prestižiniame renginyje, laikomame žymiausiu kompiuterinės saugos srities įvykiu, dalyvauja žymiausi kompiuterinės, programinės ir kompiuterių saugai skirtos įrangos gamintojai.

Konferencijoje savo pranešimus skaito ne vienos žinomos firmos atstovai: ją savo įžanginiu pranešimu pradėjo Bilas Geitsas (Microsoft), kalbėjo ir CISCO (John Chambers), Symantec (John Thompson), RSA Security (Art Coviello), Sun Microsystems (John Loiacano), VeriSign (Scratton Sclavos) bei kitų kompanijų vadovai.

– Kompiuterinis saugumas – tai kompleksinė problema, ir jos sprendimui reikalingos įvairių sričių specialistų pastangos, todėl ši konferencija suteikia unikalią galimybę susipažinti ne tik su šios industrijos plėtotės tendencijomis, bet ir gyvai pabendrauti su konkrečių programinių ir technologinių produktų gamintojais, – pažymėjo konferencijoje dalyvaujantis UAB „SSC“ atstovas M.Dadašovas. – Mums taip pat svarbu dalyvauti konferencijos metu vykstančiose diskusijose, kad kaip galima daugiau perimtumėme pasaulio kompanijų sukauptos patirties galimybes. Jau dabar turime visą eilę sutartų individualių susitikimų, ir tikimės, kad jie mūsų kompanijai padės susitarti dėl abipusiai naudingo bendradarbiavimo.  Nors šioje konferencijoje mes ir nedemonstruojame savo produktų, tačiau šių susitikimų metu savo partnerius mes supažindinsime su savo pirmąja produkcija: programa “JUSTA – light”, skirta bet kokių el. dokumentų pasirašymui.

Programa skirta paprastiems asmeninių kompiuterių vartotojams ir jos naudojimui nebūtini jokie specialūs įgūdžiai. Ne mažiau svarbu ir tai, kad „JUSTA light“  gali „kalbėti“ savo kliento kalba – šiuo metu jau paruoštos lietuviškoji ir angliška šios programos versijos.

Kaip jau žinome iš ankstesnių pranešimų, UAB „SSC“ („Penkių Kontinentų“ įmonių grupės narys) – 100% lietuviško kapitalo įmonė, kurios specializacija – su skaitmeniniais sertifikatais (el.parašais) susijusių paslaugų teikimas. Š.m. sausio 27 d. UAB „SSC“ IVPK (Informacinės Visuomenės Plėtros Komitetui) padavė prašymą SSC įregistruoti kvalifikuota skaitmeninių sertifikatų paslaugų tiekėja.

Views All Time
Views All Time
1962
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!