Microsoft korporacijos vadovas Bilas Geitsas (Bill Gates), antradienį savo įžangine kompiuterinės saugos specialistams skaityta kalba pradėjęs JAV San-Franciske vykstantį RSA Conference renginį, paskelbė apie naujos vieno pagrindinių kompanijos produktų – Microsoft Internet Explorer naršyklės – versijos išleidimą.

Pasak Geitso, Internet Explorer 7.0 beta versija pasirodys šią vasarą ir bus platinama ją testuoti norintiems žmonėms. Laukiama, kad joje bus įvertinti ir panaikinti pastebėti ankstesnių versijų trūkumai, kuriais ypač pasižymi dabartinė, šeštoji šios naršyklės versija, beveik nesikeičianti jau nuo 2001 metų. Ekspertų nuomone, pagrindinis programos trūkumas – per didelis jos pažeidžiamumas, kurio „skylėmis“ plačiai naudojasi įsilaužėliai, taip gaunantys nesankcionuotą priėjimą prie vartotojų kompiuterių.

Kaip žinome, Internet Explorer (IE) šiuo metu rinkoje užima dominuojančią padėtį ir prieigai prie Interneto naudojama daugelyje pasaulio šalių. Anksčiau MSIE užimama naršyklių rinkos dalis sudarė iki 99 procentų, tačiau praeitų metų lapkričio mėnesį pasirodžiusi naujoji Firefox 1.0 naršyklė, kurią sukūrė grupė nepriklausomų Mozilla Foundation grupės programuotojų, nuo riebaus MSIE šono jau spėjo atsikąsti gardų kasnelį. MSIE populiarumas, jau dabar sumažėjęs iki 90 procentų, taip pat sėkmingai krenta toliau, o į kitą šoną jai baksnoja jau beta versijų Netscape bei Opera kompanijų naršyklės.

Views All Time
Views All Time
2895
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!