Priešistorė

1908 metais Evolonų – galingos ateivių rasės atstovas patiria kosminio laivo avariją leisdamasis į Žemę. Žmonės šį įvykį pavadino Tunguskos meteoritu. Praėjus daugiau nei pusei amžiaus iš paskos atvyksta paieškos ir gelbėjimo ekspedicija, kurios tikslas – surasti savo lyderį. Tačiau kelią jiems pastoja netikėta kliūtis – vietiniai gyventojai. Pačiame Šaltojo karo įkarštyje ateivių iš kosmoso pasirodymas Sibiro tundroje sukelia nepaprastą Tarybų Sąjungos valdžios susidomėjimą. Geriausios pajėgos metamos siekiant bet kokia kaina perimti nežemiškas technologijas. Milžiniška Raudonosios Armijos galia prieš techninį ateivių pranašumą.

Apžvalga

„PSI: Syberian Conflict“ – tai realaus laiko strateginis žaidimas su RPG elementais. Ateivių kiborgai, vykdantys Žemėje savo misiją, susiduria su netikėtu sovietų armijos pasipriešinimu. Pasirinkite vieną iš dviejų kampanijų ir žūtbūtiniuose mūšiuose vadovaukite ateivių pajėgoms arba Raudonajai Armijai. Itin detalių landšaftų, apimančių plotus iki vieno kvadratinio kilometro, įvairovė, puikios animacijos ir kvapą gniaužiantys specialieji efektai įtrauks jus į mirtiną fantastinę kovą tarp nepaprastai skirtingų priešų. Platus kovinių vienetų pasirinkimas, galingi herojai, turintys įvairiausių specialių sugebėjimų bei kovos eigą įtakojantis landšaftas leis išbandyti įvairiausią taktiką: sutriuškinkite priešą šarvuotu tankų divizijos kumščiu, įviliokite jį į kruopščiai parengtą pasalą miškuose arba galingu herojumi suduokite netikėtą smūgį priešui į užnugarį. Nepaisant taktinių galimybių gausos žaidimo valdymas itin paprastas ir intuityvus – taktiniai sprendimai natūralūs ir nepastebimai susiliejantys su žaidimo pasauliu. Jums nereikės vargintis įsimenant dešimtis klavišų kombinacijų ar naršyti sudėtingus meniu. Toks pat paprastas ir ekonominis modelis – jokios statybos, jokios skirtingų resursų paieškos. Jums nereikės apie tai galvoti – tiesiog užimkite strategiškai svarbias vietoves bei naikinkite priešą. Be to, jūs vadovausite ne vien beveidžiams kariniams vienetams. Taip pat jums paklus ir galingi herojai, pasižymintys ne tik išskirtiniais koviniais atributais bei specialiaisiais sugebėjimais, bet ir skirtingomis asmenybėmis. Misija po misijos galėsite šiuos herojus tobulinti, ir žaidimui artėjant prie pabaigos, kiekvienas jų virs nesustabdoma mirties mašina.

Ypatybės

 • Unikalūs galingi herojai, kuriuos galima tobulinti sulig kiekviena misija.
 • Didelis taktinių sprendimų pasirinkimas: kryptingas matymo laukas, kovos sąlygas įtakojantis landšaftas, specialūs herojų sugebėjimai bei anomalijos, suteikiančios trumpalaikį
  pranašumą, kuris gali būti lemiamas.
 • Realistiška fizika – sprogimai nubloškia priešą tolyn ar tiesiog suplėšo į gabalus.
 • Įtraukiantis siužetas bei pačias įvairiausias užduotis iškeliančios misijos.
 • Detalūs dinaminiai šešėliai, metami visų žaidimo objektų, taip pat ir objektų šešėliai ant jų pačių.
 • Gyva ir tikroviška aplinka – banguojantis vanduo, kuriame atsispindi dangus ir kiti objektai, vėjyje linguojantys medžiai bei žolė.
 • Papildomi vaizdo apdorojimo efektai.
 • Realistiškai simuliuojami įspūdingi dalelių bei animuotų modelių efektai.
 • Įtaigus dinaminis aplinkos apšvietimas ir neribotas šviesos šaltinių kiekis.
Views All Time
Views All Time
5308
Views Today
Views Today
2
Jūs jau balsavote!