AVINUI

Teks būti truputį išmintingesniam, truputį kantresniam ir lankstesniam, kad nesikartotų praėjusių metų klaidos ir nemalonumai. Tai nebus sunku pasiekti.

Apie meilę. Reikės naujai peržvelgti savo santykius su partneriu. Jau praėjo laikas, kai galėjote kelti didelius reikalavimus, dabar lieka tik du keliai: arba susitaikote su tuo, koks yra jūsų mylimas žmogus ir gyvenate kartu, arba pasukate skirtingais keliais. Pavasariop pajusite, kad atmosfera namuose po truputį šyla. Vienišiems Avinams kovas žada naujas pažintis, aistringus, bet trumpalaikius romanus. Ir tik vasaros pradžioje galite sutikti savo antrąją pusę, vienintelę savo gyvenimo meilę. Deja, vasaros pabaigoje jūs vėl būsite kupini pretenzijų. Gali būti, kad jokie santykiai neatlaikys besikeičiančių nuotaikų ir didėjančių reikalavimų. Spalio mėnesio pažintis gali virsti nauja audringa meile bei naujo šeimyninio gyvenimo pradžia. Pabandykite tapti pakantesni kitų silpnybėms ir labiau pasitikėkite tais, kurie greta.

Apie darbą ir pinigus. Piniginiai reikalai klostysis puikiai, darbų taip pat užteks. Sausio mėnesį galimas naujų darbų startas. Birželį piniginę papildys neoficialios pajamos. Šis mėnuo palankus kreditų ėmimui, didelių pirkinių pirkimui. Tačiau lengvai disponuoti galite tik savais pinigais. Ypač atsargiems reiktų būti liepą, kai svetimi pinigai gali pridaryti nemenkų rūpesčių. Rudens pradžia – rimtų darbų metas. Negailėkite nei savęs, nei aplinkinių – tai, ką nuveiksite šį rudenį, visus metus maitins. Gruodžio mėnesį galite sutikti savąjį mecenatą, verslo partnerį ar gerų idėjų generatorių. Išnaudokite šią progą.

Apie sveikatą. Didelių problemų neturėtų būti. Viskas priklausys nuo emocinės būsenos: valdydami pykčio priepuolius, vengdami didelių liūdesio periodų, šiuos metus galite pragyventi be gydytojų konsultacijų. Daugiau judėkite. Jei tingite ar neturite laiko sporto salei – vaikščiokite pėsčiomis.

JAUČIUI

Viskas sekasi lengvai, be didelių problemų ar kliūčių. Norai pildosi.

Apie meilę. Daug progų vienišiems Jaučiams susirasti antrą pusę: jei ne per šv.Valentino dieną, tai atostogaujant, jei ne vasaros pabaigoje, tai rugsėjį. Svarbu nepražiopsoti. Jei jau turite šeimą ir jaukius namus, vasarį galėsite įrodyti, jog esate verti to, ką turite. Balandį namų kertinį akmenį gali sujudinti finansinės problemos. Tai išsispręs. Tačiau neleiskite kištis, patarinėti giminaičiams, jie gali tik sujaukti situaciją, o padėti nepadės. Rudenėjant, ankstyvą rugsėjį, gali aplankyti meilė. Jei jūs vieniši – viskas puiku, tačiau jei turite įsipareigojimų, gerai pagalvokite, kas svarbiau.

Apie darbą ir pinigus. Finansiniai reikalai klostosi puikiai. Vasarį gausite šiek tiek netikėtų, bet uždirbtų pinigėlių. Iki kovo mėnesio pabaigos reiktų išmokėti visas skolas, kad ir kaip sunku būtų. Vasara žada būti sėkminga, net ir lošiant. Spalį gausite labai viliojantį, tačiau rizikingą pasiūlymą. Ir jei kils nors mažiausias įtarimas, jog nėra viskas taip gražu, kaip norėtųsi, – nerizikuokite.

Apie sveikatą. Būkite ramūs, niekas jums negresia. Svarbiausia – nekaupti neigiamų emocijų, rasti būdą atsipalaiduoti. Sausio – kovo mėnesiais reiktų rūpintis tuo, ką valgote, tačiau nepradėti laikytis dietų. Ir tik rugsėjį, spalį galite užsiimti sveikos gyvensenos propagavimu, įvairių dietų bandymais, daugiau dėmesio skirti savo dvasiniam pasauliui.

DVYNIAMS

Kuklumu jūs niekada nepasižymėjote, o jau šiemet to tikėtis iš jūsų tikrai nevertėtų.

Apie meilę. Manote, jog visas gyvenimas – tik meilės nuotykiai? Myli, nemyli, spjauna, bučiuoja… Panašu, kad šiemet jums tai – svarbiausia tema. Tačiau pagalvokite apie tuos, kurie gyvena greta. Kaip jiems jaustis ir kaip jumis tikėti? Todėl sausį, vasarį, kovą prikąskite liežuvį, nepasakokite to, ko nereikia kitiems žinoti, ir apsispręskite, ko norite. Jei iki rugsėjo taip ir nežinosite, ko norite, pabandykite kartu kur nors išvykti, kad ir trumpam. Ir kitus naujus sutiksite jau žinodami, kas kur ir kada.

Apie darbą ir pinigus. Kraštutinumai: arba taupote iki beprotybės, atsisakydami visų malonumų ir komforto, arba pinigus švaistote taip, lyg turėtumėte žąsį, auksinius kiaušinius dedančią. Noras pagerinti savo finansinę situaciją vers jus dirbti ir kartu palypėsite karjeros laipteliais. Sausis ir vasaris nebus itin pelningi. Bet balandis leis išsimokėti senąsias skolas bei šį tą pasidėti juodai dienai. Rudens pradžioje jūs jau jausitės daug stabiliau. Didelės spalio išlaidos situacijos nepakeis.

Apie sveikatą. Labai svarbu, jog turėtumėte nuolatinį ritmą. Svarbu ne tik laiku pavalgyti, bet ir išsimiegoti. Kovo mėnesį pasirūpinkite sveikata, gali atsinaujinti
chroniškos ligos. Vitaminai, dietos, nedidukas fizinis krūvis leis jaustis gerai visus metus.

VĖŽIUI

Stebuklo laukimas išlieka, iki laimės – vienas žingsnis. Svarbiausia – tikėti.

Apie meilę. Šeimyniniai metai: namo norisi grįžti, namuose jūsų laukia, jokių didelių audrų ar netikėtumų. Gal kiek daugiau diskusijų sukels atostogų klausimas: važiuoti vasarį ar birželį, ilsėtis Lietuvoje ar ten, kur mūsų niekas nepažįsta. Tik vienišiams Vėžiams šie metai atneš permainų: gegužę prasidėjęs tarnybinis romanas gali baigtis atleidimu iš darbo, birželio vienos nakties nuotykis virsta ilgalaikiais santykiais, o rugpjūtis dovanoja gerą ir ištikimą draugystę. Yra kuo pasidžiaugti.

Apie darbą ir pinigus. Pabandykite tilpti į uždirbamų pinigų sumą, kad netektų skolintis. Juo labiau kad metų pradžia nežada stabilaus uždarbio, o kovas grasina naujomis išlaidomis. Balandis, gegužė panašūs į laimės mėnesius – piniginiai reikalai klostosi itin palankiai. Galima pabandyti lošti ne tik momentinėse loterijose, bet ir kazino. Liepą gerasis periodas baigsis ir teks susiveržti diržą. Pasistenkite neiššvaistyti to, ką turite. Metų pabaiga dovanų taip pat nežada.

Apie sveikatą. Optimizmas ir humoro jausmas padės jaustis geriau, tačiau to gali nepakakti. Todėl dieta, režimas bei lengvos treniruotės yra būtina. Tačiau pavasario pradžia vis tiek gali pateikti nemalonių siurprizų. Tai ne tik vitaminų gėrimas, bet ir vizitai pas gydytojus. Rugsėjis taip pat gali šiek tiek pakoreguoti jūsų planus – vietoje planuotų atostogų užsienyje – sanatorija Palangoje. Ir atsiminkit, kad sveikata reikia rūpintis nuolat.

LIŪTUI

Jei aplink gyvenimas verda ir stebina savomis spalvomis, žinokite, kad viso šio šurmulio kaltininkas esate jūs patys.

Apie meilę. Norint susikurti ramų užutėkį, teks rimtai padirbėti. Ne viskas klostosi taip, kaip jūs norite. Didelė aistra, amžina romantika būna tik kine ar knygose, gyvenime tai trunka daug trumpiau. Todėl nereikalaukite iš partnerio to, ko ir patys negalite duoti. Juo labiau kad vasarą bus daugybė galimybių patiems nuošalyje paflirtuoti. Vienišiems Liūtams tai tikros meilės metas, vedusiems – santuokinių ryšių išbandymas. Ant lengvo flirto debesies pasieksite lapkritį, kai viskas virs arba visa griaunančia aistra, arba išblės, ir gyvenimas grįš į senas vėžes.

Apie darbą ir pinigus. Kad malonumus galima pirkti, o jų atsisakyti yra sunku, tai jau seniai žinoma. Tačiau metų pradžia privers tai padaryti. Sausis ir vasaris bus itin šykštūs. Kovas ir balandis taip pat neleis švaistytis. Bet birželį atsigriebsite už visą žiemos ir pavasario pasninką. Lošiantiesiems šie metai vis tiek nesėkmingi. Lapkritį situacija pagerės, pavyks šį tą iš šalies uždirbti, šį tą sekančioms šventėms atidėti.

Apie sveikatą. Jums svarbiausia – savo vertės pajutimas, tai duoda tam tikrą optimizmo dozę, gerina savijautą. Vėlyvą pavasarį užsukite pas gydytoją profilaktiškai pasitikrinti širdį. Kelių sąnariai taip pat gali priminti apie save. Paskutiniais metų mėnesiais gali paaštrėti chroniški susirgimai.

MERGELEI

Jei norite dovanų, teks patiems jomis pasirūpinti. Nemokamas sūris – tik pelėkautuose.

Apie meilę. Laikui bėgant net Mergelė išmoksta pasitikėti ir nebijo mylėti. Ypač tai pasijus šiemet tiems, kurie drauge gyvena jau ne vienerius metus. Didelės pretenzijos, nuoskaudos pasitraukia į antrą planą. Lieka tik tai, kas gražu ir tikra, – jausmai. Gegužę po žiemos atbudę jausmai gali plūstelėti ir padovanoti ne vieną romantišką vakarą. Jei birželį lauksite, kol kas nors kitas žengs lemiamą žingsnį ar pasakys lemtingąją frazę, galite ir nesulaukti – reikalinga jūsų iniciatyva. Vėlų rudenį vienišos Mergelės užsiims antrosios pusės paieškomis. Gerai apsidairykite, tas žmogus turėtų būti visai greta.

Apie darbą ir pinigus. Tik noras įsigyti tą ar kitą daiktą gali priversti Mergelę taip taupiai gyventi – jokių nereikalingų išlaidų. Žiemos pabaigoje jūs įsigyjate tai, apie ką svajojote, ir galite lengviau atsikvėpti. Gegužė, birželis – naujų sumanymų, naujų darbų pradžia, kurių rezultatus antroje vasaros pusėje jau matysite. Neklausykite niekieno patarimų, darykite taip, kaip jums atrodo teisinga: jei manote, jog reikia kaupti – kaupkite, jei manote, kad reikia investuoti – investuokite, jei gruodį bus galimybė keisti darbą – keiskite, nepralaimėsite.

Apie sveikatą. Neužsidarykite tarp keturių sienų, daugiau judėkite, važiuokite, keliaukite, bendraukite, o tai jums – pats geriausias vaistas. Tačiau, kad ir kaip gerai jaustumėtės, vasario mėnesį reikia pasirūpinti savo sveikata. Menki vasario negalavimai kovą gali virsti rimtomis ligomis. Rugsėjį taip pat nepakenktų profilaktiškai pasidaryti tyrimus. Pabandykite į gyvenimą žvelgti tuputį paprasčiau, neieškokite užslėptos prasmės ten, kur jos nėra. Daugiau laiko skirkite atsipalaidavimui, meditacijai.

SVARSTYKLĖMS

Atskirti viešą ir asmeninį gyvenimą ne visada sekasi. Tačiau pabandyti vertėtų.

Apie meilę. Niekam ne paslaptis, kad Svarstyklės siekia harmonijos ir stabilumo. Tačiau jų poelgiai dabar byloja visai apie kitus tikslus. Manipuliavimas kitais žmonėmis, žaidimas jų jausmais, bandymas apeliuoti į sąžinę panašėja į lengvą šantažą. Tai nesuteiks stabilumo ir pasitikėjimo jokiems santykiams. Visas pavasaris ir vasara gali praeiti bandant susivokti, kuris stipresnis. Kam to jums reikia, ar verta rizikuoti, griauti? Rudeniop jau turėsite rezultatus: būsite vieniši, palikti arba… pradėję normaliai, civilizuotai elgtis.

Apie darbą ir pinigus. Darbai – pirmame plane. Niekas nežada lengvų metų, tačiau įdėtas darbas duos rezultatus. Žinoma, jei sausį leisite sau švaistyti, tai net papildomi darbai nekompensuos to, ko neišsaugojote. Lošti, rizikuoti didelėmis sumomis ar investuoti sausį, vasarį nepatartina, Fortūna keliauja savo ratu. Gegužė suteiks finansinį augimą, leis pakilti ir vienu laipteliu aukščiau karjeroje. Tačiau ruduo nežada didelių turtų. Dirbkite įprastus darbus ir neskubinkite gyvenimo, viskam savas laikas. Kas turi įvykti, įvyks.

Apie sveikatą. Labai daug kas priklausys nuo jūsų gyvensenos, sugebėjimo planuoti savąjį laiką bei mitybos įpročių. Vizitų pas gydytojus vargu ar pavyks išvengti, tačiau galima pasistengti, kad tai nebūtų nuosprendis. Netradicinė medicina taip pat galėtų jums padėti, tačiau tai – tik tuo atveju, jei iš to nedarysite naujos religijos. Vasaros pabaiga – sunkiausias metas.

SKORPIONAMS

Viskas taip sudėtinga ir dramatiška, svarbiausia, kad ilgam.

Apie meilę. Stabilumu jausmuose Skorpionas nepasižymi, todėl ir šie metai nėra išimtis – jokio stabilumo, jokio pastovumo, amžini jausmų cunamiai. Pavydas taip pat suvaidins savąjį vaidmenį, tik pasistenkite, jog tai nevirstų persekiojimo manija. Romantiška gegužė, naujas romanas birželį ir ilgas, be jokių kankanų ruduo.

Apie darbą ir pinigus. Na, manos iš dangaus niekas nebarstys, teks dirbti. Bet tai jums ne naujiena. Vasario mėnesį atsiras, kas įvertins jūsų darbus, pasiūlys naujus projektus, padės įgyvendinti jūsų sumanytas naujoves. Vienintelė kliūtis – blogai apskaičiuotos savo galimybės, nesugebėjimas tilpti į reikalaujamus terminus. Gegužės mėnesio išlaidos gerokai viršys pajamas, rugsėjis – pelningas mėnuo. Tačiau didelių atsargų krauti neverta, priekyje – nauji uždarbiai, naujos galimybės.

Apie sveikatą. Nesistenkite nuraminti nei savęs, nei namiškių, kad visa tai smulkmenos, nuovargis. Užsukite pas gydytoją, pasidarykite tyrimus, gydykite lėtines ligas. Sausis gali tapti išbandymų mėnesiu. Vasarį nesunku įveikti žalingus įpročius, o balandis vėl primins, kad sveikata rūpintis būtina. Per vasarą atsigavę, rudenį bandykite vėl sportuoti, laikytis lengvos dietos, gyventi ramesnį gyvenimą.

ŠAULIAMS

Greitėjantis gyvenimo tempas jus žavi. Juk atsiveria tiek galimybių!

Apie meilę. Bandymas ieškoti kompromisų – santykių brandos įrodymas, o ne jūsų silpnumas. Daug svarbiau išsaugoti tai, ką turite, nei griauti. Kovą galite sutikti žmogų, kuris jūsų gyvenimą praskaidrins, įneš daug romantikos, meilės, pažadės aukso kalnus (ar ištesės, tai jau kita kalba). Vasara – idealizmo laikotarpis. Tikėsite savu žmogumi, o jis jumis. Bendros atostogos, bendri planai, ir taip iki rugsėjo. O rudens pradžia atvėsins ne tik vasaros romanus, bet ir santuokinę meilę. Telieka tikėtis, jog tai – laikina.

Apie darbą ir pinigus. Jei ne itin sekasi meilėje, tai su finansais viskas stabilu. Didelių lobių nenusimato, tačiau netekčių – taip pat. Metų pradžia privers skaičiuoti, dėlioti, neleis išlaidauti. Balandį būkite atsargesni tvarkydami svetimus pinigus, nepalankus laikas kreditams, paskoloms. Tačiau gegužės pabaigoje gali pasisekti, ir jūs uždirbsite ten, kur atrodė, kad viskas prarasta. Naujos pajamos, naujos išlaidos. Rezultatas – turite tiek, kiek turėjote metų pradžioje.

Apie sveikatą. Kad ir kaip nemalonu jums priminti, tačiau turite rūpintis sava sveikata. Už aplaidumą, nevertinimą savo organizmo poreikių, už miego trūkumą teks atsakyti. Todėl ne tik reguliariai lankykitės pas gydytoją, laiku atlikite tyrimus, bet ir patys šiek tiek domėkitės naujomis diagnostikos metodikomis. Kovo mėnuo gali virsti išbandymų mėnesiu, o vėlyvas ruduo – vizitų po poliklinikas maratonu.

OŽIARAGIAMS

Darbas ir namai – puiku, bet dar puikiau, jei tai pavyksta suderinti su malonumais.

Apie meilę. Nėra lengva išsaugoti santykius, kurie jau griūva. Tačiau labai norint viskas galima. Niekam ne paslaptis, kad romantikai, švelnumui jūs neturite laiko. Jei esantis greta žmogus supranta, kad jūs mylite, bet nemokate to parodyti – viskas gerai, bet jei nesupranta? Jei jam reikia žodžių, dėmesio? Norėdami išsaugoti santykius, turėsite išmokti švelnybių. Tai nebus sunku balandį, o gegužę jau matysite rezultatus. O gal iki to laiko vienus santykius nutrauksite, kitus užmegsite. Šeimyninio gyvenimo pradžiai palankiausias birželis. Rugpjūtis žada nuotykius, o metų pabaiga – ramų gyvenimą.

Apie darbą ir pinigus. Peržvelgus praėjusių metų balansą gali paaiškėti, kad išlaidų būta daug daugiau, nei uždirbta. Vasario mėnesį gauta premija situacijos nepakeis. O kovo mėnesį uždirbtus, išloštus pinigėlius vertėtų “paspausti” – galimos didelės išlaidos. Jokių finansinių reikalų nespręskite nei su artimais draugais, nei su giminaičiais. Savo darbo paslapčių taip pat niekam neatskleiskite.

Apie sveikatą. Jūs patys puikiai žinote, kas ir kaip. Net priminti nebereikia, jog stomatologas šiais metais – svarbiausias gydytojas. Tiems, kurie jau atsisakė žalingų įpročių, – išbandymų laikotarpis, nes pasičiupti cigaretę ar papildomą alkoholio taurelę nėra sunku, kai gyvenimas klostosi truputį kitaip, nei norėtųsi. Rudeninės bėdos – peršalimai.

VANDENIAMS

Laisvė visur: mintyse, darbuose, meilėje…

Apie meilę. Tai išbandymų metas. Viskas priklausys nuo to, kiek buvo sudėta į esamus santykius, kas jų pagrindas, ko iš jų buvo tikimasi. Jei bendras gyvenimas rėmėsi tarpusavio pagarba, meile, jei jūs vienas kitam patarėjai ne tik buityje, bet ir darbuose, – šie santykiai išliks. Bet jei jų pagrindas – seksas ar “mums taip patogu” – tikimybė menka, kad vasarą vyksite kartu atostogauti. Juo labiau kad birželis – nuotykių ir naujų pažinčių metas. Namuose gal kiek užvirs ginčai, kuris svarbesnis, kieno didesnė “grobio” dalis parvelkama namo, bet tai neilgam. Ruduo aistrų nebekaitins, ir žiemos sulauksite ramiai.

Apie darbą ir pinigus. Jei yra dideli laimėjimai, tai po jų dažnokai seka ir nusivylimai. Finansinė padėtis nestabili, tačiau badauti nereikės. Balandis, birželis ir rugsėjis – išlaidų metas. Rugpjūtis keblus tik tiems, kurie mėgsta rizikuoti didelėmis sumomis. Kad ir kaip prastai klostytųsi šiemet finansiniai reikalai, papildomų pajamų, netikėtų smulkių darbelių bus visus metus.

Apie sveikatą. Didžiausius rūpesčius gali sukelti chroniškos ligos. Joms įveikti prireiks ne vienos dienos, todėl nusiteikimas itin svarbus. Tiems, kurie turi antsvorį, taip pat gali iškilti sveikatos problemų (paūmėti širdies ligos, kraujospūdžio svyravimai bei sąnarių uždegimai). Įvairios dietos, judėjimas, pakankamas poilsis padės ne tik pasiekti gerų rezultatų, bet ir įveikti pavasarinę depresiją. Masažo kursas taip pat padėtų.

ŽUVIMS

Kas gera – tegul pasilieka, kas bloga – teišblės…

Apie meilę. Retai kada tokie jausmai sudrumsčia Žuvų pasaulį. Viską griaunantis jausmų uraganas pralėks pavasarį. Nors užuominos bus jau vasario mėnesį. Keista, tačiau tada, kai reiktų stabilumo, Žuvys pasisuka ir nuplaukia į visai priešingą pusę. Sunkiausia išgyventi tam, kuris greta jūsų, ir tik nuo partnerio tolerancijos, jo kantrybės priklausys, ar į vasaros pabaigą dar turėsite, kur grįžti. Rugpjūtis gali tapti naujo šeimyninio gyvenimo pradžia. Vėlyvas ruduo ir žiema jau nieko nebepakeis, naujų siurprizų nebebus.

Apie darbą ir pinigus. Pajamos nėra pastovios, nėra didelės, tačiau kartkartėmis gaunami pinigai padeda ne tik pragyventi, bet ir tvarkyti buitį. Nedideliam remontui, aplinkos tvarkymui pinigų turėtų užtekti. Balandis, gegužė, lapkritis – pelningi mėnesiai. Kovą, birželį ir gruodį reiktų itin kruopščiai planuoti savas išlaidas. Darbus nudirbti padės giminaičiai, neatmeskite, kad ir menkų, tačiau leidžiančių uždirbti pasiūlymų.

Apie sveikatą. Prasta savijauta pavasario pabaigoje privers imtis organizmo valymo procedūrų, maisto papildų vartojimo bei reguliarios mankštos. Vasara privers mažinti fizinį krūvį. O rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje išvykite į pajūrį, taip užkirsite kelią artėjančioms kvėpavimo takų ligoms. Kad ir kaip gerai jaustumėtės, atminkit, jog ekstremalus sportas – ne jums.

Views All Time
Views All Time
12168
Views Today
Views Today
1
Jūs jau balsavote!